Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس برجام تمام شده و باید بگوییم خدا رحمتش کند

برجام تمام شده و باید بگوییم خدا رحمتش کند

b_150_150_16777215_00_images_hajibabayi963.jpgرئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: برجام تمام شده و باید بگوییم که خدا رحمتش کند و دیگر نمی‌توانیم آن را زنده کنیم.

به گزارش "همدان نیوز"، حمیدرضا حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه دولت باید از اروپایی‌ها درباره تعهد به برجام ضمانت اجرایی بگیرد، اظهار کرد: از آنجایی که تا به امروز اروپایی‌ها هم مثل آمریکا در تعامل با کشورمان امتحان خوبی را پس نداده‌اند، بعید است که در آینده اروپا مسیر درستی را در قبال برجام و ایران در پیش گیرد.

وی با بیان اینکه ما نباید به اروپا دل خوش کنیم، ادامه داد: آمریکا با خروج از برجام، به دنبال آن است که اقدامات زیادی علیه ایران انجام دهد که توقعی جز این از ترامپ و سیاستمداران آمریکا نیست.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی با تاکید بر اینکه ما باید در برابر همه اقدامات آمریکا سناریو داشته باشیم و با آنان مقابله کنیم، تصریح کرد: برجام تمام شده و باید بگوییم که خدا رحمتش کند و دیگر نمی‌توانیم آن را زنده کنیم.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه در این شرایط هیچ راهی نداریم جز آنکه روی پای خودمان بایستیم، گفت: ما در کشور سرمایه‌های زیادی برای حل مشکلات داریم و با تکیه بر توان داخلی باید به اروپا و آمریکا بفهمانیم که بدون آنها هم می‌توانیم با قدرت زندگی کنیم./ باشگاه خبرنگاران جوان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن