Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس احزاب از سرمایه‌های شخصی خود هزینه کنند

خجسته:
احزاب از سرمایه‌های شخصی خود هزینه کنند

b_150_150_16777215_00_images_khojaste-neshast.jpgنماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوعات مطرح شده درباره پرداخت یارانه به احزاب کشور، گفت: در شرایط کنونی اعتبارات و هزینه های احزاب در دنیا، توسط خود اعضای حزب تأمین می شود و افراد در بازه های زمانی حق عضویت پرداخت می کنند.

به گزارش "همدان نیوز"، امیر خجسته ادامه داد: البته در شرایط کنونی پرداخت یارانه به احزاب خوب و مثبت است، البته این مسئله باید در قالب کمک های جنبی و مقطعی صورت گیرد.

وی گفت: احزاب کشور باید به سمتی بروند که هزینه های خود را از طریق اعضای خود تأمین کنند، به طوری که اعضا باید از سرمایه های شخصی خود، اعتباراتی را صرف این امور کنند.

خجسته تصریح کرد: در شرایط کنونی نقش و وظیفه احزاب به درستی انجام نمی شود، بلکه احزاب باید با برنامه و یک رقابت سالم با هم، در عرصه سیاسی و انتخابات شرکت کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: حمایت از احزاب در شرایط کنونی زمینه را برای فعال تر شدن احزاب در انتخابات آینده فراهم می کند. از این رو وقتی حزب قدرتمند و دارای شناسنامه و برنامه مدون شد، آن وقت می تواند درباره عملکرد اعضای خود پاسخگو باشد.

منبع: خانه ملت

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن