Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم معرفی پنج گزینه بومی برای تصدی استانداری همدان

معرفی پنج گزینه بومی برای تصدی استانداری همدان

b_150_150_16777215_00_images_ostandari740.jpg

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان گفت:۵ گزینه بومی برای تصدی استانداری همدان به وزارت کشور معرفی شدند.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حجت‌الاسلام احمد حسین فلاحی با اعلام اینکه امروز مجمع نمایندگان استان پیرامون بررسی گزینه‌های پیشنهادی برای معرفی گزینه های تصدی  پست استانداری همدان تشکیل جلسه داده است اظهار داشت: از بین 27 گزینه پیشنهادی پنج گزینه انتخاب شده و اسامی  آنها فردا تحویل وزارت کشور می شود.
وی با بیان اینکه هر پنج گزینه پیشنهادی افراد بومی و آشنا با وضعیت استان هستند افزود: این افراد همگی دارای سابقه اجرایی و مدیریتی هستند اگرچه برخی از آنها برای مردم استان شناخته شده تر هستند.
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با این توضیح که بالاترین گزینه پیشنهادی توانسته در مجمع نمایندگان استان 5 رای را به دست آورد گفت: در اولین فرصت با وزیر کشور جلسه ای را برگزار خواهیم کرد تا شرایط استان سریعتر تعیین تکلیف شود.
وی با اشاره به برخی لیست های مطرح شده در فضای مجازی پیرامون مشخص شدن استاندار همدان اعلام کرد: ما با لیست های ارائه شده کاری نداریم.
فلاحی ادامه داد: آنچه مشخص است این بوده که استاندار فعلی و هیچ یک از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی  برای تصدب این پست مطرح نیستند.
وی با اعلام اینکه میانگین سنی گزینه‌های نهایی مجمع نمایندگان استان برای معرفی به وزارت کشور 50 سال است مطرح کرد: اگر هر کدام از نمایندگان استان بخواهند خلاف مصوبه مجمع عمل کرده و یا فردی را از سوی خود برای تصدی این پست معرفی کنند رفتار آنها خلاف اخلاق و تقوا است.
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان عنوان کرد: در جلسه امروز چهار محور آشنایی با استان، انقلابی بودن، کارآمدی و تحول گرایی در انتخاب 5 گزینه نهایی برای تصدی پست استانداری همدان در نظر گرفته شده است./ تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن