Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم سرپرست معاونت عمرانی استانداری همدان معرفی شد

سرپرست معاونت عمرانی استانداری همدان معرفی شد

b_150_150_16777215_00_images_farzaneh.jpg

بدنبال بازنشستگی محمودرضا عراقی، استاندار همدان در حکمی فرهاد فرزانه را به عنوان سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری همدان منصوب کرد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، استاندار همدان در جلسه ای با حضور شاهرخی استاندار همدان، از ۳۵ سال خدمت ارزشمند و صادقانه محمود رضا عراقی معاون هماهنگی امور عمرانی عمرانی استانداری که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند تقدیر و فرهاد فرزانه مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان منصوب شد.
سید سعید شاهرخی با بیان اینکه عراقی از سرمایه های ارزشمند مدیریتی در سطح استانی و ملی است، بیان کرد: ایشان در این سالها خدمات ارزشمندی از خود به یادگار گذاشته است.
وی افزود: در سال های اخیر اقدامات خوبی در حوزه عمرانی در استان همدان انجام شده و پروژه های بزرگی به سرانجام رسیده است.
شاهرخی گفت: علیرغم پیگیری های انجام شده به لحاظ قانونی امکان ادامه کار مهندس عراقی فراهم نشد و ایشان به افتخار بازنشستگی نائل آمدند.
گفتنی است؛ محمودرضا عراقی از مدیران باسابقه وزارت نیرو است که از ابتدای دولت یازدهم به عنوان معاونت امور عمرانی در استانداری همدان مشغول خدمت بوده است.
فرهاد فرزانه سرپرست معاونت عمرانی استانداری پیش از این مدیرکل امور روستایی و مدیرکل امور شهری استانداری، مدیرکل میراث فرهنگی و مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان را در کارنامه خود دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن