Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم پاسخ نظامی ایران به آمریکا، دنیا را مبهوت کرد

پاسخ نظامی ایران به آمریکا، دنیا را مبهوت کرد

b_150_150_16777215_00_images_saeed.shahrokhi.jpgاستاندار همدان با اشاره به اینکه پاسخ نظامی ایران به آمریکا بی‌نظیر بود، گفت: این پاسخ شجاعانه، صلابت رهبری و توانمندی نیروهای مسلح، دنیا را مبهوت کرد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، سید سعید شاهرخی در حاشیه بازدید از دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب ضمن عرض تسلیت شهادت شهید سپهبد سلیمانی، اظهار کرد: تشییع پیکر این شهید بزرگ با شکوه برگزار شد و در حقیقت قدردانی نیکی‌های یک مرد بزرگ بود.

وی با بیان اینکه مردم همواره در چنین مراسماتی حضوری اثربخش دارند، یادآور شد: فاجعه سقوط هواپیما و همچنین جان باختن تشییع کنندگان پیکر شهید سلیمانی در کرمان قلب مردم ایران را به دردآورد.

شاهرخی با اشاره به اینکه پاسخ نظامی ایران به آمریکا بی‌نظیر بود، خاطرنشان کرد: این پاسخ شجاعانه، صلابت رهبری و توانمندی نیروهای مسلح، دنیا را مبهوت کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه برگزاری رویدادهای فرهنگی موجب ارتقاء فرهنگی استان می شود، گفت: جای خوشحالی است که متولیان فرهنگ به این بخش توجه دارند و بعد از چند سال نمایشگاه کتاب در همدان برگزار شد.

استاندار همدان تأکید کرد: مردم می توانند در نمایشگاه به تازه های نشر و اندیشه و تفکر نویسندگان دست پیدا کنند.

وی با بیان اینکه با وجود توسعه پرشتاب رسانه های دیجیتالی، کتاب جایگاه خود را حفظ کرده است، یادآور شد: کتاب مخزنی از اندیشه های نویسندگان است که در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و برگزاری نمایشگاه، این فرصت مطالعه را به مردم می دهد.

شاهرخی با بیان اینکه بیش از 300 ناشر در نمایشگاه دوازدهم حضور دارند، ابراز امیدواری کرد که نمایشگاه بعدی با برنامه ریزی بهتر برگزار شود.

وی با بیان اینکه دستگاه ها باید نگاه فرابخشی و فرهنگی داشته باشند، اظهار کرد: اگر بخواهیم به توسعه دست یابیم باید به مبنای فرهنگی آن توجه ویژه داشته باشیم که نمایشگاه کتاب یکی از این برنامه‌هاست.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن