Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا شهرداری همدان به مصوبات شورای شهر بی‌توجه است

شهرداری همدان به مصوبات شورای شهر بی‌توجه است

رئیس کمیسیون فنی، عمرانی شورای اسلامی شهر همدان گفت: متاسفانه بسیاری از مصوبات شورا مانند نصب روزشمار پروژه‌های عمرانی با بی‌توجهی شهرداری مواجه شده است.

به گزارش "همدان نیوز"، مهدی حیدری با بیان اینکه روز شمار پل غدیر توسط پیمانکار برداشته شده است، افزود: طبق وعده شهرداری این پل باید اربعین افتتاح می‌شد و بر اساس روز شماری که در محل نصب شده بود پل غدیر می‌بایست تا پایان شهریورماه به بهره‌برداری می‌رسید.

وی با اشاره به اینکه مصوبه نصب روز شمار برای پروژه‌های عمرانی شهر مانند بسیاری از مصوبات شورا با بی‌توجهی شهرداری مواجه شد، اظهار کرد: وعده شهرداری برای افتتاح پل شهید همدانی قبل از زمستان است اما بعید می‌دانم این وعده عملی شود.

حیدری اضافه کرد: این پروژه هم اکنون پیشرفت کندی دارد و با وجود اینکه از شهرداری درخواست ارسال گزارشات پروژه را داشته‌ایم اما تاکنون این امر محقق نشده است بنابراین درباره زمان اتمام پروژه نمی‌توان نظر داد.  

رئیس کمیسیون فنی، عمرانی شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به اینکه وعده چندباره افتتاح پروژه‌های عمرانی توسط شهرداری اتفاق خوبی نیست، عنوان کرد: تا زمانی که گزارشات پروژه‌ها در اختیار شورا قرار نگیرد و مصوبات اجرا نشود ما نمی‌توانیم آنها را کنترل کنیم. / ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن