Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا عضو شورای شهر همدان خواستار نصب تابلو روزشمار برای طرح‌های شهری شد

عضو شورای شهر همدان خواستار نصب تابلو روزشمار برای طرح‌های شهری شد

رییس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان گفت: مدیریت شهری باید نصب تابلو روزشمار برای طرح‌های عمرانی در دست ساخت را جدی بگیرد تا این موضوع به چالش شورا و شهرداری تبدیل نشود.

به گزارش "همدان نیوز"، مهدی حیدری در نشست کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر همدان اظهار داشت: بی‌توجهی به این خواسته مهم شورای شهر در واقع بی‌اعتنایی شهرداری به مصوبه‌های شورا تلقی می‌شود.

وی اضافه کرد: نصب تابلو روز شمار مصوبه اجرایی از سوی شورای شهر به شهرداری است و ملزم به اجرای آن هستند ضمن اینکه مشاهده شده در برخی مواقع تابلو نصب شده در طرح تقاطع همسطح غدیر خاموش است.

حیدری بیان کرد: شهرداری نسبت به نصب تابلو روزشمار در طرح عمرانی پل سردار شهید همدانی نیز بی‌توجه بوده که نسبت به این رفتار انتقاد داریم.

وی با اشاره به خواسته شهروندان برای ایجاد ایستگاه‌های اتوبوس در نقاط مختلف شهر خاطرنشان کرد: در جانمایی و تعیین محل ایستگاه‌ها نباید سلیقه‌ای عمل شود بلکه این یک موضوع دیگر تخصصی بوده و فرایندهای متعددی در جانمایی‌ها تعیین کننده است.

رییس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان اضافه کرد: مدیریت شهری به مطالبات شهروندان پیرامون ایجاد ایستگاه‌های اتوبوس پاسخ بدهد و معتقدیم این خواسته باید بر اساس اصول تخصصی در نقاط علمی و فنی انجام شود./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن