Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا بسترهای هوشمند پرداخت الکترونیکی در همدان ایجاد شود

بسترهای هوشمند پرداخت الکترونیکی در همدان ایجاد شود

عضو شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه سازمان فناوری اطلاعات شهرداری همدان باید متولی ایجاد زیرساخت‌های استقرار شهرداری الکترونیک باشد، گفت: رفع مشکلات پرداخت‌های مدیریت شهری با ایجاد زیرساخت‌های الکترونیکی محقق می‌شود.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حمید بادامی‌نجات با بیان اینکه مشکلات پرداخت پول خرد و کرایه تاکسی و اتوبوس سالیان سال است که به آن پرداخته می‌شود اظهار داشت: در این زمینه می‌توان از تجربیات شهرهای موفق استفاده کرد.

وی با تاکید بر اینکه سازمان فناوری اطلاعات شهرداری همدان باید متولی ایجاد زیرساخت‌های استقرار شهرداری الکترونیک باشد، افزود: رفع مشکلات پرداخت‌های مدیریت شهری در مرحله نخست با ایجاد زیرساخت‌های الکترونیکی محقق می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر همدان با یبان اینکه دموکراسی شهروندی در مدیریت شهری با ایجاد شهرداری الکترونیکی محقق می شود، تصریح کرد: در راستای تسریع در ارائه خدمات باید زیر ساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در شهرداری توسعه یابد.

بادامی‌نجات با بیان اینکه پرداخت خرد تنها مشکل ناوگان حمل و نقل عمومی نیست، گفت: این مشکل در بخش‌های مختلف مدیریت شهری نیز وجود دارد که حوزه فناوری زیرساخت ها را باید فراهم کند سپس سازمانهای دیگر شهرداری فراخور فعالیت و نیاز خود از این زیرساخت ها استفاده کنند.

وی با اشاره به مقاومت بعضی از افراد در استفاده از روش و امکانات نوین، بیان کرد: شهرداری باید مشوق‌هایی را برای شهروندان تعریف کند که تشویق به استفاده از اپلیکیشن ها و ایده‌ها و اقدامات جدید و نو با محوریت شهردار شوند.

عضو شورای اسلامی شهر همدان آماده کردن زیرساخت‌های الکترونیکی را منجر به ارائه ایده‌های جدید از طرف شرکت‌های دانش بنیان و متعاقب آن درآمدهای پایدار برای شهرداری دانست و خاطرنشان کرد: در تدوین زیرساخت های لازم برای رفع مشکل پول خرد و پرداخت کرایه تاکسی و اتوبوس، سرعت تجهیزات پرداخت بسیار حائز اهمیت است و باید مورد توجه واقع شود./ تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن