Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا اعلام آمادگی دادستانی همدان برای ارتقاء انضباط شهری

اعلام آمادگی دادستانی همدان برای ارتقاء انضباط شهری

b_150_150_16777215_00_images_Piaderah14.jpg

معاون دادستان عمومی و انقلاب همدان از اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری بازدید کرد.

به گزارش "همدان‌نیوز"و به نقل از روابط‌عمومی اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان، این امر پیرو اتفاقات شاخص رخ داده در ده ماهه اخیر به همت مجموعه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری به انجام رسید.
در ابتدا محمدعلی گلشن به ارائه گزارشی از اتفاقات شاخص رخ داده در ده ماهه اخیر همچون راه اندازی مرکز فرماندهی یگان های کنترل ساختمان ،رفع سد معبر و انضباط شهری، تنطیم شیوه نامه سازمانی در راستای بهبود روشها و نحوه تعامل با مردم، یکپارچه سازی و اصلاح دستورالعمل برخورد با تعمیرات از جمله اساسی، جزئی و ... در راستای رضایت شهروندان بالاخص اهالی مناطق محروم، برگزاری کلاسهای آموزشی پرسنل عملیاتی به صورت دوره ای، راه اندازی سامانه های پایش تصویری و سیستم ردیاب ناوگان رادشیدو GPS خودروهای عملیاتی، ارتباط رادیویی انبار مرکزی در جهت سهولت ترخیص اموال و ... پرداخت و ابراز امیدواری کرد تا در آینده شاهد اتفاقات خوب و شایسته در راستای ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان همدانی در شهر باشیم.
مصطفوی در حضور خود از واحدهای مختلف اداره، روند ترخیص لوازم ضبط شده، مرکز فرماندهی یگانهای عملیاتی(مرکز مانیتورینگ)، انبار مرکزی شهرداری و روند ورود_ثبت و خروج اموال بازدید کرد.
معاون دادستان از تحولات و اقدمات صورت گرفته در اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری ابراز رضایت و خرسندی کرد و اظهار داشت: در صورت لزوم صدور دستورات قضایی در تمامی حوزه ها مکاتبات مورد نیاز انجام گیرد و در همین راستا دادستانی آمادگی هرگونه کمک در جهت ارتقای سطح نظم و انضباط شهری را دارد.
در انتها محمدعلی گلشن ضمن قدردانی از حضور معاون دادستان در اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری مراتب تشکر خود را از حمایت دادستان و معاونین ایشان در این ده ماه ابراز و توجه مقام محترم قضایی و انتظامی به این حوزه را باعث دلگرمی و آرامش خاطر در راستای انجام وظایف ذاتی خود دانست.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن