Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا پیاده‌راه سازی ۴ خیابان منتهی به میدان مرکزی همدان منتفی نشده است

پیاده‌راه سازی ۴ خیابان منتهی به میدان مرکزی همدان منتفی نشده است

b_150_150_16777215_00_images_piaderah369.jpgرئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: اجرای پیاده‌راه سازی چهار خیابان منتهی به میدان امام خمینی(ره) شهر همدان منتفی نشده است.

به گزارش "همدان نیوز"، کامران گردان با بیان اینکه اجرای این پروژه در طرح بالادستی منتفی نشده و به قوت خود باقی است، اظهار کرد: در صورتی که بخواهیم اجرای پیاده راه‌سازی را در خیابان‌های تختی، باباطاهر، شریعتی و شهدا همچون بوعلی و اکباتان منتفی کنیم باید موضوع در طرح تفصیلی دیده شود اما هنوز تغییری رخ نداده و پروژه به قوت خود باقی است.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه در گرو اختصاص اعتبار است، تصریح کرد: هنوز بودجه سال ۹۹ شهرداری به شورا نیامده تا ببینیم این پروژه در بودجه سال آینده دیده شده است یا نه؟
گردان درباره ورود خودروهای مسافربری ون به پیاده راه اکباتان شهر همدان بیان کرد: این تصمیم شورای ترافیک استان بوده است تا مغازه داران این پیاده راه که دچار مشکلات اقتصادی شده اند با آمدن این خودروها از وضعیت مناسبی برخوردار شوند.

وی تصریح کرد: بنا به گفته معاون عمرانی استاندار همدان در شورای ترافیک استان، ون ها به صورت آزمایشی تا اردیبهشت ماه سال ۹۹ در پیاده راه اکباتان تردد خواهند داشت تا نتایج حاصله مورد بررسی قرار گیرد./ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن