Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا خدمات‌رسانی شهرداری همدان به زائران اربعین در مرز خسروی و کربلا

خدمات‌رسانی شهرداری همدان به زائران اربعین در مرز خسروی و کربلا

b_150_150_16777215_00_images_mokeb.jpgمعاون خدمات شهری شهردار همدان گفت: برنامه‌ریزی لازم برای استقبال از زائران حسینی در ایام اربعین صورت گرفته است.

به گزارش "همدان نیوز"، وحید علی ضمیر در جلسه ستاد اربعین شهرداری همدان که با حضور معاونین، مدیران مناطق و مدیران ستادی و سازمان‌های مربوطه برگزار شد، گفت: شهرداری همدان با آماده باش کامل در ایام اربعین حسینی در داخل شهر همدان، مرز خسروی و شهر کربلا به زائران اربعین حسینی خدمات رسانی خواهد کرد و برنامه‌ریزی لازم برای استقبال از زائران حسینی صورت گرفته است.

علی ضمیر عنوان کرد: با توجه به اینکه شهر همدان در مسیر راه کربلا و محل عبور کاروان‌های حسینی قرار دارد، باید آماده‌سازی شرایط به منظور پذیرایی از زائران در همدان به عنوان مسیر عبور، استفاده از تجهیزات مدیریت شهری و فضاسازی مسیرهای ورودی شهرهمدان با هدف ارتقای کیفیت خدمات به زائران انجام شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی لازم برای برپایی موکب‌هایی برای خدمت‌رسانی مطلوب به زائران عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی صورت گرفته است، ادامه داد: این موکب‌ها هم در مسیر ورود زائرین به همدان در بوستان نماز جنب مسجد راه کربلا و در میدان امام حسن و جنب مسجد امام حسن(ع) و بوستان شهروند برپا خواهند شد.

علی ضمیر افزود: شهرداری همدان طی سال‌های اخیر برای میزبانی از زائران اربعین حسینی برنامه‌ریزی کرده و امسال نیز در راستای ارتقا کیفیت خدمات با توجه به احتمال افزایش سه برابری شمار زائران پیاده روی اربعین، تدابیر لازم اندیشیده شده و ضمن ارائه خدمات به زائران حسینی در مسیر رفت ، در مسیر برگشت نیز تمهیدات لازم برای اسکان، استراحت، استحمام و پذیرایی از زائران مورد توجه قرار می گیرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن