Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا مشکلات ترافیکی ملایر نیازمند بازنگری است

فرماندار ویژه شهرستان ملایر:
مشکلات ترافیکی ملایر نیازمند بازنگری است

b_150_150_16777215_00_images_news_news5_rezaei-malayer.jpg

فرماندار ویژه شهرستان ملایر گفت: وجود بازارهای مبل و منبت باعث شده چهره شهر رو به تغییر رود پس باید متناسب با این تغییرات ترافیک شهر را نیز بهبود ببخشیم.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر در جلسه شورای هماهنگی ترافیک با اشاره به 22 اسفندماه و روز گرامیداشت شهدا، اظهار داشت: شهدا در تاریخ انقلاب اسلامی ایران تا ابد ماندگار شدند و باید همگی از زندگی و شهادت این عزیزان درس بگیریم.

وی بیان داشت: باید یاد و خاطره شهدا را همیشه زنده نگه‌داریم و این منوط به ایام خاصی نباشد، بلکه در طول سال باید این رویه را داشته باشیم.

رضایی به سفرهای گردشگران در ایام نوروز اشاره و افزود: این وظیفه دستگاه‌های اجرایی است که بتوانند با ایمن‌سازی راه‌ها چه در بیرون و چه در داخل شهرها، آرامش خاطر را برای مسافران تأمین نمایند.

وی بیان داشت: اگر در حوزه‌های مختلف ترافیکی به‌درستی برنامه‌ریزی صورت نگیرد در آینده با مشکلات عدیده‌ای روبرو خواهیم شد که به‌راحتی قابل جبران نیستند.

رضایی تصریح کرد: در ایام نوروز قطعاً شاهد حضور چشمگیر مسافران در شهرستان خواهیم بود و باید تلاش نماییم تا در زمان حضور مسافران در شهرستان با خاطره‌ای خوش و به یاد ماندی ملایر را ترک نمایند.

وی با یادآوری اینکه ملایر شهر ملی منبت است افزود: نوروز امسال با ملی شدن منبت ملایر مصادف شده و این باعث می‌شود بخشی از مردم به این دلیل به شهرستان ملایر مراجعه نمایند.

فرماندار ملایر ادامه داد: وجود بازهای مبل و منبت باعث شده چهره شهر رو به تغییر رود پس باید متناسب با این تغییرات ترافیک شهر را نیز بهبود ببخشیم.

رضایی بابیان این‌که وضعیت شهرستان ملایر در استان همدان مناسب و قابل‌قبول است بیان داشت: طرح بهبود ترافیک شهر جوکار در حال انجام هستند که پس از مطالعه و کسب نظر اعضای جلسه باید برای اجرایی شدن به تائید شورای ترافیک استان نیز برسد.

وی در خصوص طرح استقرار پارکبان بیان داشت: طرح پارکبان باید در نقاطی اجرا شود که بیشترین ترافیک را دارد و تلاش نماییم تا این طرح نارضایتی مردمی را در نیز در پی نداشته باشد و درنهایت به دنبال روان کردن ترافیک در شهر باشیم.

فرماندار ملایر تأکید کرد: باید تلاش نماییم تا هر چه سریع‌تر شهر زیرزمینی سامن به‌عنوان یکی از ظرفیت‌های خوب گردشگری در شهرستان آماده بازدید مردم شود و یکی از مشکلات راه دسترسی است که باید همه دستگاه‌های اجرایی کمک‌های لازم را برای اجرایی شدن طرح نمایند.

وی در پایان بیان داشت: در ایام نوروز و حضور مسافران دستگاه‌های اجرایی تدابیر لازم را در همه موارد ازجمله اصلاح روشنایی معابر، برگزاری طرح‌های ویژه نوروزی، هماهنگی در امدادرسانی سریع و به‌موقع، استفاده کامل از ظرفیت جایگاه‌های عرضه سوخت و ... صورت بدهند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن