Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا ثبت 325 مزاحمت از 390 تماس با آتش‌نشانی همدان در یک روز

ثبت 325 مزاحمت از 390 تماس با آتش‌نشانی همدان در یک روز

b_150_150_16777215_00_images_bayanati10.jpgمدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از ثبت 390 تماس با تلفن 125 خبر داد و گفت: از این تعداد تماس 325 مورد مزاحمت بوده است.

به گزارش "همدان نیوز"، محمدرضا بیاناتی با اشاره به انجام 13 عملیات در 24 ساعت گذشته توسط فرشتگان نجات همدان، اظهار داشت: از این تعداد، شش عملیات امداد و نجات، شش عملیات اطفای حریق و یک عملیات احتیاط حریق بوده است.

وی با بیان اینکه روز هفدهم مردادماه ماه شهروندان 390  بار با سامانه 125 تماس گرفته اند، یادآور شد: از این تعداد تماس 13 مورد منجر به عملیات شده، 12 تماس جهت مشاوره و راهنمایی، 40 تماس اشتباه و متأسفانه 325 مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

بیاناتی همچنین تصریح کرد: عملیات های انجام شده در این تاریخ امدادرسانی به شش مورد آتش سوزی شامل حریق خودرو در خیابان آرام، دو مورد حریق مغازه در خیابان باباطاهر و مظفریه، حریق باغ در روستای سنگستان، حریق لاستیک در شهرک بهشتی و حریق مراتع و پوشش گیاهی در سعیدیه بوده است.

وی با اشاره به نجات دو نفر در حوادث روز گذشته با تلاش آتش نشانان، خاطرنشان کرد: شش مورد عملیات امداد و نجات شامل دو مورد نجات افراد محبوس شده در آسانسور در نایب احمد و خیابان تختی، دو مورد نجات حیوانات در کوچه قصابان و شهرک مدنی، عملیات امداد و نجات در حادثه واژگونی خودرو در جاده علی آباد و مهار حیوانات در خیابان طالقانی توسط آتش نشانان در روز گذشته به انجام رسید.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: تنها عملیات احتیاط حریق نیز به دلیل نشت سوخت خودرو در میدان مدرس صورت گرفت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن