Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا پیاده‌راه سازی خیابان بوعلی همدان به پایان می‌رسد/تکمیل پروژه نیازمند 4 میلیارد تومان اعتبار

تا پایان آذرماه؛
پیاده‌راه سازی خیابان بوعلی همدان به پایان می‌رسد/تکمیل پروژه نیازمند 4 میلیارد تومان اعتبار
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/piaderah16.jpg'
There was a problem loading image 'images/piaderah16.jpg'

piaderah16.jpgشهردار منطقه یک همدان گفت: پیش بینی می شود که پروژه پیاده راه سازی خیابان بوعلی شهر همدان تا پایان فصل پاییز سال جاری به بهره برداری برسد.

امیر فتحیان نسب در گفتگو با خبرنگار "همدان نیوز"، اظهار داشت: این پروژه نزدیک به 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا به امروز دو میلیارد تومان برای اجرای آن هزینه شده است.

وی ادامه داد: این پروژه تا اواخر فصل پاییز به بهره برداری خواهد رسید که با توجه به اجرای مبلمان شهری به چهار میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل نیاز دارد.

فتحیان نسب همچنین تصریح کرد: نظرات مردم در خصوص اجرای این طرح از طریق سایت شهرداری منطقه یک، شماره پیامک و ایمیل شهرداری منطقه جمع آوری می‌شود.

وی افزود: با توجه به روند پیشرفت پروژه و همچنین اهتمام کارکنان شهرداری در کیفیت و سرعت انجام کار، رضایتمندی مردم به تدریج افزایش می یابد.

شهردار منطقه یک در خصوص زمان آغاز پیاده راه سازی خیابان اکباتان نیز گفت: اگر شرایط آب و هوایی مطلوب باشد پیاده راه سازی خیابان اکباتان نیز امسال انجام خواهد شد و در غیر این صورت اوایل سال آینده، عملیات عمرانی این طرح آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای انجام نورپردازی، جانمایی نیمکت ها و المان ها در پیاده راه بوعلی جلسات کارشناسی برگزار شده است، اظهار داشت: در این جلسات از نظرات هنرمندان بهره گرفته شده و سعی بر این است که مبلمان شهری به بهترین شکل اجرا شود.

فتحیان نسب در پایان یادآور شد: سازمان زیباسازی شهرداری قراردادهایی را در این خصوص منعقد کرده و به زودی اقدامات خود را در این زمینه آغاز خواهد کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن