Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی برخورد قاطع در انتظار محتکران بازار همدان

برخورد قاطع در انتظار محتکران بازار همدان

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار همدان بر لزوم برخورد قاطع قانونی و اشد مجازات برای محتکران بازار در شرایط اقتصادی تاکید کرد.

به گزارش "همدان نیوز"، یزدان آزرمی در جلسه تنظیم بازار شهرستان همدان با بیان اینکه نوسانات بازار از سوی اداره صمت، جهاد کشاورزی و تعزیرات حکومتی احصا و به فرمانداری اعلام شود، افزود: بازار همدان در ایام منتهی به شب عید نباید تحت تأثیر تصمیم‌های کلان اقتصادی قرار گیرد.
وی بیان کرد: اعضای کارگروه تنظیم بازار باید ضمن رصد بازار، قیمت کالاهای اساسی را ارزیابی و طرح‌هایی برای جبران تکانه‌های ایام خاص ارائه دهند.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان، از ثبات قیمت تا حذف صف‌های توزیع و فروش منطقه‌ای مرغ گفت و بیان کرد: افزایش نظارت‌ها سبب کاهش قیمت مرغ از نرخ مصوب نسبت سال گذشته شده است.
وی در این راستا، بیان کرد: نشست‌های فوق العاده کارشناسی کارگروه برای همراه کردن نظارت دستگاه‌های متولی بسیار مؤثر است.
آزرمی با تاکید بر اینکه کارگروه تنظیم بازار شهرستان باید در شرایط تحریم‌ها پیش بینی بدترین شرایط را برای رفع مسائل اقتصادی داشته باشد، تصریح کرد: سربازان جنگ اقتصادی به خواست خدا و تخصص؛ سرداران مبارزه با مفاسد خواهند شد.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان با تاکید بر استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها و اتحادیه‌ها شهرستان همدان گفت: پس از هماهنگی‌های فشرده در سال جاری اعلام مشکل در عرضه کالاهای اساسی برای مردم پذیرفتنی نیست.
وی از برخورد قاطع قانون و اشد مجازات برای محتکران بازار در شرایط اقتصادی گفت و تاکید کرد: انبار کالا و محصولات تولیدی نباید به مامن و انگیزه‌ای برای محتکران تبدیل شود.
آزرمی ادامه داد: تعریف واسطه برای توزیع و عرضه میوه به نرخ دولتی سبب تحمیل هزینه به مصرف کننده نشود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن