Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی ثبت ۵۴ میلی‌متر بارندگی در همدان

ثبت ۵۴ میلی‌متر بارندگی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_baran201.jpg

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با بیان اینکه متوسط بارندگی بلند مدت در بازه زمانی مشابه در استان همدان برابر 64.4 میلی متر است، گفت: در این راستا شاهد کاهش 37 درصدی تغییرات بارندگی نسبت به سال آبی گذشته و کاهش 16 درصدی تغییرات نسبت به متوسط بلندمدت هستیم.

به گزارش "همدان‌نیوز" و به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای همدان، منصور ستوده با اشاره به گزارش بارش های استان در سال آبی 1401-1400، روز سه شنبه دوم آذرماه مطرح کرد: میزان بارندگی تجمعی در سال آبی جاری در استان همدان برابر 54.2 میلی متر است، درحالی که میزان بارندگی تجمعی سال آبی گذشته در بازه زمانی مشابه برابر 85.4 میلی متر گزارش شده است.
ستوده با بیان اینکه متوسط بارندگی بلند مدت در بازه زمانی مشابه در استان همدان برابر 64.4 میلی متر است، خاطرنشان کرد: در این راستا شاهد کاهش 37 درصدی تغییرات بارندگی نسبت به سال آبی گذشته و کاهش 16 درصدی تغییرات نسبت به متوسط بلندمدت هستیم.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با اشاره به این موضوع به وضعیت 6 ایستگاه مبنا برخط در استان همدان پرداخت و افزود: بارندگی روز گذشته در ایستگاه های مبنا در خمیگان، ورآینه، وسج و سد اکباتان به ترتیب برابر 7.5، 7، 4.5 و 4.5 میلی متر گزارش شده است.
ستوده در ادامه این موضوع تصریح کرد: میزان بارندگی های روز گذشته در دو ایستگاه مبنای قهاوند و آق کهریز نیز برابر 2 میلی متر در هر ایستگاه بوده است./

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن