Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی مصرف بالا علت قطعی آب در همدان

مصرف بالا علت قطعی آب در همدان

معاون بهره‌برداری و توسعه آب شرکت آب‌و فاضلاب استان همدان گفت: مصرف زیاد آب و تخلیه مخازن باعث قطعی آب در برخی نقاط همدان شده است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حمیدرضا نیکداد پیرامون قطعی آب در برخی نقاط شهر همدان،  اظهار کرد: در چند روز گذشته با بالا رفتن دمای هوا، مصارف شهروندان افزایش یافته و میزان خروجی مخازن از میزان ورودی آن، بیشتر شده‌ است.
نیکداد تصریح کرد: در دو شب گذشته به علت مصرف زیاد آب، چند مخزن تخلیه و باعث ایجاد قطعی آب غیرقابل پیش‌بینی در برخی نقاط شهر همدان شده و تا زمانیکه مصرف بیشتر از تولید باشد ممکن است دوباره مشکل قطعی آب، تکرار شود.
وی با بیان اینکه برنامه قطعی آب در استان نداریم، ادامه داد: قطعی آب دو شب گذشته برنامه‌ریزی شده نبود و اگر شرکت آب‌وفاضلاب برنامه‌ قطعی آب داشته باشد به شهروندان اطلاع خواهیم داد.
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان درباره مناطقی که قطعی آب در آن رخ داده است، توضیح داد: مناطقی مانند پردیس، اعتمادیه، استادان، متخصصین، شهرک الوند و مریانج  که در زیر زون مخزن لوناپارک و چهل‌چمن قرار دارد دچار مشکل قطعی آب شدند.
نیکداد در پایان خاطرنشان کرد: در چند روز گذشته دمای هوا بالا رفته بنابراین از شهروندان همدانی در خواست می‌کنیم که مصارف خود را کنترل و به ما کمک کنند تا بتوانیم خدماتی که شایسته مردم است در اختیار آن‌ها قرار دهیم./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن