Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی تولید روزانه ۳۰۰ هزار عدد ماسک در همدان

تولید روزانه ۳۰۰ هزار عدد ماسک در همدان

b_150_150_16777215_00_images_mask4.jpg

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی چند دستگاه اتوماتیک به خطوط تولید استان اضافه می‌شود و تولید ماسک پزشکی به روزانه ۳۰۰ هزار عدد می‌رسد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حمیدرضا متین اظهار داشت: با مشارکت بخش خصوصی سه دستگاه اتوماتیک تولید ماسک با هزینه ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری و تا ۲ هفته دیگر به خطوط تولید استان اضافه می‌شود.
وی اضافه کرد: علاوه بر این تعداد پنج دستگاه دیگر نیز با سرمایه گذاری بخش خصوصی از خارج کشور خریداری و برای هر کدام یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: با نصب این دستگاه‌های جدید روزانه ۳۰۰ هزار عدد ماسک در استان تولید می‌شود.
متین خاطرنشان کرد: روزانه ۱۰۰ تا ۱۳۰ هزار عدد ماسک دست‌دوز تولید می‌شود اما اقبال مردم به سمت ماسک های پزشکی است که با اقدامات صورت گرفته بتوانیم علاوه بر تامین نیاز مردم استان به تقاضای مناطق دیگر نیز پاسخ بدهیم.
وی با اشاره به اینکه از نظر تولید مواد شوینده نیز خودکفا هستیم یادآوری کرد: صابون مایع، وایتکس و مایع ظرفشویی به وفور در واحدهای صنعتی استان تولید و به هفت استان کشور ارسال می‌شود.
به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان لباس بیمارستانی و گان به صورت انبوه در واحدهای تولیدی استان تولید می شود و مازاد آن نیز از شهرهای مختلف خریدار دارد.
متین افزود: نه تنها مشکلی در تامین اقلام بهداشتی مقابله با کرونا نداریم بلکه در تمام اقلام شاهد جهش تولید هستیم به طوریکه تمام واحدهای تولیدی با همه توان وارد میدان شده‌اند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از همه رسانه‌ها خواست یاریگر مسوولان استان باشند و موفقیت‌ها و عملکرد دولت را در بخش‌های مختلف تولیدی مانند اقلام بهداشتی را برجسته کرده و به اطلاع مردم برسانند.
وی یادآوری کرد: با وجود کم و کاستی‌های فراوان در شرایط تحریمها به خوبی توانسته‌ایم اشتغال و تولید استان را حفظ کرده و به پیشرفتهای خوبی دست یابیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن