Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی تعویض رمز 45 هزار کارت سوخت قدیمی در همدان

تعویض رمز 45 هزار کارت سوخت قدیمی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_aminroostayi.jpgمدیر شرکت پخش فرآورده‌‎های نفتی منطقه همدان از تعویض رمز 45 هزار کارت سوخت قدیمی  در سطح استان خبر داد.

به گزارش "هدمان نیوز" و به نقل از روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، امین روستایی درباره اجرایی شدن طرح ملی استفاده از کارت های سوخت بیان کرد: در راستای مدیریت تأمین، توزیع و جلوگیری از قاچاق استفاده از کارت سوخت از فردا در سراسر کشور آغاز و این طرح در استان همدان نیز پیگیری می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: تا امروز 45 هزار نفر در استان همدان اقدام به تعویض رمز کارت‌های قدیمی خود کرده و برای حذف رمز سابق خود به شرکت پخش فرآورده های نفتی مراجعه کرده اند که همه کارت های موجود سالم بوده و در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

روستایی خاطرنشان کرد: آن دسته از شهروندانی که تا کنون موفق به دریافت کارت سوخت های خود نشده اند نیز می توانند تا زمانی که کارت در اختیار همه دارندگان وسایل نقلیه قرار گیرد، با مراجعه به جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی از کارت های موجود در نازل ها استفاده کرده تا طرح به صورت همگانی اجرا شود.

وی یادآور شد: شهروندان استان همدان می توانند با مراجعه به سایت https://hamedan.niopdc.ir / مدارک مورد نیاز برای انجام فرآیند درخواست المثنی کارت هوشمند سوخت و حذف رمز کارت سوخت را ارئه داده و از کارت خود بهره برداری کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن