Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی ذخیره کافی بنزین در همدان برای ایام تابستان

ذخیره کافی بنزین در همدان برای ایام تابستان

b_150_150_16777215_00_images_sookht01.jpgمدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از آمادگی جایگاه‌های عرضه سوخت در استقبال از میهمانان و مسافران تابستانی خبر داد و افزود: ذخیره سازی کافی در انبارهای نفت و نظارت مستمر و مطلوب بر عرضه‌کنندگان، جزء اولویت‌های شرکت است و به جد در دستور کار قرار دارد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، امین روستایی اعلام کرد: گروه‌های کنترل کمی و کیفی منطقه به صورت مستمر و تصادفی در جایگاه‌ها حضور یافته و تحویل فرآورده استاندارد به شهروندان را به عنوان رکن اصلی رعایت حقوق مصرف کنندگان پایش می‌کنند.

روستائی ضمن تاکید بر مدیریت مصرف بهینه سوخت به عنوان راهکاری برای کمک به اقتصاد خانواده یادآور شد: شماره تلفن ۰۹۶۲۷ به طور ۲۴ ساعته، آماده پاسخگویی به نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان است.

وی از دارندگان خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها خواست تا به منظور کسب اطمینان از صحت عملکرد کارت هوشمند سوخت تا قبل از ۲۰ مرداد ۹۸ نسبت به سوختگیری با کارت خود اقدام کنند.

وی تاکید کرد: شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی کارت سوخت به آدرس سایت www.niopdc.ir مراجعه و راهکار رفع مشکل را دریافت کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن