Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی 73 پیچ خطرناک در جاده‌های همدان اصلاح شد

73 پیچ خطرناک در جاده‌های همدان اصلاح شد

b_150_150_16777215_00_images_gardane.jpgمعاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: از ابتدای سال تاکنون 73 پیچ و تقاطع‌ خطرناک و پرحادثه در محورهای مواصلاتی استان همدان رفع و اصلاح شد.

به گزارش "همدان نیوز"، حمید پرورشی خرم اظهار داشت: در سطح جاده‌های استان اقدامات بسیار موثری در خصوص ایمن‌سازی راه‌ها به منظور ایجاد بستر مناسب، تردد و کاهش تلفات و حوادث جاده‌‌ای انجام شده است.

وی با اشاره به شناسایی 106 نقطه پرحادثه در سطح جاده‌های استان افزود: پس از شناسایی این نقاط، رفع و اصلاح آن در دستور کار این اداره‌کل قرار گرفت.

پرورشی ادامه داد: تاکنون 70 نقطه پرحادثه آشکارسازی و نسبت به تأمین حداقل الزامات ایمنی اقدامات لازم انجام شده است.

معاون راهداری اداره‌كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان همدان یادآور شد: این اداره‌کل علاوه بر نقاط پرحادثه، به منظور کاهش حوادث جاده‌ای در 5 نقطه دیگر، در حال احداث زیرگذر در تقاطع شعبان (محورنهاوند - بروجرد)، تقاطع کفراش (محور نهاوند - کرمانشاه)، تقاطع سرخ‌آباد (محور همدان - ملایر)، تقاطع بادخوره (محور اسدآباد - کرمانشاه) و تعریض پل سه دهانه روستای شاهزید (شهرستان تویسرکان) است.

پرورشی خرم ابراز داشت: در این زمینه همچنین 76 دوربرگردان، پاركينگ و سرعتكاه در جاده‌های استان احداث شده است.

وی افزود: از دیگر اقدامات می‌توان به احداث و تعريض پل به تعداد 119 دستگاه در جاده‌های استان اشاره کرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین از ابتدای سال تاکنون عملیات اصلاح شيب شيرواني به طول 90 کیلومتر، ترانشه‌برداري به طول 105 کیلومتر و ریزش‌برداری به طول 64 کیلومتر انجام شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن