Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی هزینه 9.5 میلیاردی راهداری زمستانی در همدان

هزینه 9.5 میلیاردی راهداری زمستانی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_rahbarf.jpgمعاون راهداري اداره‌كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان همدان طرح راهداری زمستانی با هزینه‌ای افزون بر 95 میلیارد ریال در استان همدان اجرا شده است.

به گزارش "همدان نیوز"، حمید پرورشی خرم اظهار داشت: باتوجه به اجرای طرح راهداري زمستاني، اين اداره‌كل تاكنون با اعتباري افزون بر 95 ميليارد ريال نسبت به آماده‌سازي برای استقرار اكيپ‌هاي برفروب و نمك‌پاش در راهدارخانه‌های استان اقدام کرده است.

وی با اشاره به فعالیت و آماده باش 34 راهدارخانه استان در اجرای این طرح افزود: از این تعداد 17 باب راهدارخانه ثابت، 8 باب راهدارخانه مركز اداره و همچنين 9 باب نيز به شکل قرارداد اجاره است.

پرورشی خرم ادامه داد: در این طرح همچنین 516 پرسنل و كادر مجرب شامل نيروهاي حجمي و نيروي ثابت و پشتيباني با بهره‌گيري از انواع ماشين‌آلات برفروب و ديگر تجهيزات در خدمت مسافران و استفاده‌كنندگان مشغول خدمت‌رسانی هستند.

این مسئول با اشاره به خرید 62 هزار تن شن و نمک در اجرای این طرح بیان داشت: 50 هزار تن شن و 12 هزار تن نمک در اجراي طرح زمستاني و برف‌روبي خريداري شده است.

پرورشی خرم یادآور شد: در حوزه ماشين‌آلات نیز تعداد 285 دستگاه خودروي راهداري در راهدارخانه‌هاي استان مستقر شده كه از اين ميزان 215 دستگاه ماشين‌‌آلات برفروبي سنگين و نيمه‌سنگين، 44 دستگاه خودروي پشتيباني و 26 دستگاه گريدر و تراكتور اجاره‌اي برای كمك به طرح برفروبي است.

معاون راهداری ادار‌ه‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان ابراز امیدواری کرد: با بهره‌گيري از توان همه پرسنل راهداري و پشتيباني و هماهنگي‌هاي انجام شده و حفظ تعامل با ديگر عوامل ذيربط از جمله فرماندهي پليس راه استان، هلال احمر، اورژانس و نيز مديريت بحران بتوانيم زمستاني كاملاً ايمن را فراهم کنیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن