Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی برقراری تعاملات اقتصادی همدان با اتریش

برقراری تعاملات اقتصادی همدان با اتریش

b_150_150_16777215_00_images_news_zebardast.jpgرئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان از ایجاد فرصت مبادلات اقتصادی بین استان همدان و اتریش خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان، علی اصغر زبردست روز دوشنبه در نشست فعالان اقتصادی استان همدان با سفیر اتریش در تهران اظهار داشت: همدان با قرار گرفتن در مسیر جاده ابریشم اقتصاد محکم و ریشه ای دارد.

وی افزود: همدان در عرصه صنایع دستی، خدمات پزشکی، صنایع معدنی و کشاورزی ظرفیت خوبی دارد و با این قابلیت ها آمادگی توسعه روابط اقتصادی و تجاری با کشور اتریش را دارد.

زبردست گفت: 200 شرکت دانش بنیان در عرصه استارتاپ ها در همدان فعالیت می کنند و در این زمینه رشد خوبی داشته است.

وی نیروی انسانی ماهر و تحصیل کرده را از دیگر ظرفیت های همدان دانست و گفت: در این راستا می توان به انتقال دانش و مهارت بین شهرهای اتریش و همدان بپردازیم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی همدان با اشاره به نشست های قبلی همدان با سفرای پیشین اتریش گفت: زمینه های همکاری در دیدارهای گذشته ایجاد شده و اکنون زمان تقویت این فرصت ها است

زبردست اتریش را کشوری تاریخی، صنعتی و گردشگری دانست که با همدان تشابه زیادی دارد و اتاق بازرگانی همدان آماده همکاری در هر زمینه ای با اتریش را دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن