Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی لکه‌گیری 94 هزار متر مربع از راه‌های آسفالته همدان

لکه‌گیری 94 هزار متر مربع از راه‌های آسفالته همدان

b_150_150_16777215_00_images_rah.jpgمعاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: در سه ماهه نخست امسال 94 هزار و 900 متر مربع از راه های آسفالته استان لکه گیری شدند.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، حمید پرورشی خرم با اشاره به اینکه این اقدام در محورهای مواصلاتی استان همدان انجام شده است، افزود: به‌دنبال پایداری هوا و فراهم شدن بستر مناسب عملیات ترمیم رویه آسفالتی راه‌های حوزه استحفاظی استان انجام شد.

وی همچنین از روکش راه های شریانی و اصلی، فرعی و روستایی جاده های استان خبر داد و گفت: در سه ماهه نخست امسال 58 و نیم کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان روکش آسفالت شدند.

پرورشی خرم با اشاره به اینکه این اقدام به منظور بهسازی و نگهداری رویه های آسفالتی انجام می شود، اظهار داشت: روکش آسفالت مناسب می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش وقوع تصادفات داشته باشد.

معاون راهداری استان همدان درزگیری در راه‌های آسفالته را از دیگر اقدامات اجرایی این اداره کل بیان کرد و یادآور شد: درزگیری در راه‌های آسفالته به مقدار 44 هزار و 83 مترطول در محور های مواصلاتی استان انجام شده است.

این مسئول آسفالت شانه راه ها به میزان 2 کیلومتر و آسفالت رگلاژی به میزان 1.4 کیلومتر را از دیگر اقدامات انجام شده برشمرد.

حمید پرورشی خرم در ادامه به گشت های انجام شده از سوی راهداران این مجموعه اشاره و خاطرنشان کرد: در سه ماهه نخست امسال 71 هزار نفر ساعت در قالب 35 گشت راهداری در راه های ارتباطی استان انجام شد.

وی ادامه داد: راهداران پرتلاش همواره در راستای آماده کردن بستری مناسب برای تردد هرچه ایمن تر و با آرامش بیشتر هموطنان هستند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن