Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی پرداخت مطالبات گندم‌کاران همدانی تا پایان آبان‌‎ماه/پیش‌بینی ارزاق عمومی استان در زمستان96

پرداخت مطالبات گندم‌کاران همدانی تا پایان آبان‌‎ماه/پیش‌بینی ارزاق عمومی استان در زمستان96

b_150_150_16777215_00_images_ostandar47.JPGاستاندار همدان گفت: مطالبات گندم کاران استان تا پایان ماه جاری پرداخت خواهد شد.

به گزارش "همدان نیوز"، محمدناصر نیکبخت در کمیسیون تنظیم بازار استان همدان ضمن عرض تسلیت حادثه جانسوز زلزله کرمانشاه، اظهار داشت: حدود ۱۲ هزار مسکن شهری و روستایی تخریب شد و مشکلات زیادی حادث شده است.

وی با بیان اینکه مردم و دولت و همه ارگان ها و قوا با تاکید مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری به خوبی ورود کردند، یادآور شد: مردم همدان هم به خوبی معاضدت ، همدردی و همکاری مناسب را با استان کرمانشاه دارند.

نیکبخت ادامه داد: امکانات لازم، کادر پزشکیو هلال احمر ، همه بسیج شده اند و از لحظات  اولیه، ستاد بحران در استان تشکیل و نیازها پاسخ داده شد و کماکان آمادگی ارسال نیازها را داریم.

استاندار همدان با تقدیر از تلاش های مردم استان در خدمت رسانی به زائران اربعین، خاطرنشان کرد: اهمیت نظارت بر بازار به ویژه مایحتاج عمومی مردم از وظایف اصلی حکومت است و مردم باید اعتماد پیدا کنند که حمایت از مصرف کننده، تولید کننده و توزیع کننده مد نظر است.

وی با تأکید بر اینکه باید نظارت بر بازار باشد، گفت: هر چند بازار همدان بازار ریشه دار و بازاریان همدان متدین هستند اما ممکن است افرادی بخواهند این خوشنامی را خراب کنند.

نیکبخت با بیان اینکه تا پایان ماه جاری همه مطالبات کشاورزان بابت فروش گندم پرداخت می شود، یادآور شد: مشکل چغندرکاران باید حل شود؛ به معاون اقتصادی استانداری مأموریت می دهم تا موضوع را پیگیری کند.

وی افزود: مدیر کارخانه قند قول داد اقداماتی انجام دهد که چغندر ها تحویل کارخانه شود.

استاندار همدان همچنین تصریح کرد: نمایشگاه توانمندی های صنایع متوسط و کوچک ، بسیار امیدوارکننده بود و همه واحدها به دنبال توسعه کار بودند.

وی با بیان اینکه برای نیازهای ارزاق عمومی زمستان استان پیش بینی های لازم شود تا مشکلی نداشته باشیم، تأکید کرد: برای نوروز پیش بینی ها خوب بود و امیدوارم مشکلی نباشد.

نیکبخت با اشاره به نشارت فرمانداران بر بازار در شهرستانها، گفت: نظارت را تاکید می کنم زیرا امید و اعتماد مردم نباید خدشه دارشود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از رسانه ها تشکر می کنم و می خواهم اگر مشکلی وجود دارد به سازمان های مربوطه اعلام کنند و در نظارت کمک کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن