Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث قتل یک ملایری در درگیری طایفه‌ای/ قاتل دستگیر شد

قتل یک ملایری در درگیری طایفه‌ای/ قاتل دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری قاتل در محل درگیری توسط ماموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۳ شهرستان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ "احمد ساکی" در تشریح جزئیات این خبر، گفت: روز گذشته به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری دسته جمعی در یکی از روستاهای شهرستان ملایر، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ و پلیس آگاهی به محل مراجعه کردند.

ساکی ادامه داد: در بررسی های به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد درگیری بین دو طایفه به علت اختلافات و درگیری‌های قبلی رخ داده است و در اثر این درگیری چند نفر از هر دو طایفه با سلاح سرد و گرم مجروح شدند.

وی با بیان اینکه متاسفانه یک نفر از آنان به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می‌کند، تصریح کرد: با حضور به موقع ماموران در محل، ۱۸ نفر از عوامل درگیری از جمله قاتل که جوانی ۲۵ ساله است، دستگیر شدند و در بازرسی به عمل آمده از محل درگیری دو قبضه سلاح گرم و دو تیغه سلاح سرد کشف شد.

ساکی ادامه داد: افراد مجروح برای مداوا به بیمارستان و سایر منازعین نیز با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی ملایر در پایان با هشدار به افرادی که با درگیری مسلحانه ایجاد ناامنی می‌کنند، قاطعانه برخورد خواهد شد، افزود: استفاده از فرهنگ گفتمان، مشاوره و نقش ریش سفیدان و معتمدان برای حل مشکلات در دعاوی می‌تواند مانع بروز اینگونه جنایت‌های جبران ناپذیر شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن