Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث تبعید شش متهم سابقه‌دار نهاوند به استان‌های مرزی

تبعید شش متهم سابقه‌دار نهاوند به استان‌های مرزی

b_150_150_16777215_00_images_ghezavat785.jpg

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند گفت: حکم تبعید ۶ متهم سابقه‌دار نهاوند به استان های مرزی تایید وصادر شد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، عباس آزاد بخت با اعلام این خبر، اظهار کرد: با توجه به دستور رئیس قوه قضائیه مبنی بر، برخورد شدید و قاطع با جرایم خشونت‌بار و اراذل و اوباش توسط کسانی که امنیت مردم را به خطر می‌اندازند و موجب سلب آسایش عمومی و رعب وحشت مردم می شوند، حکم تبعید ۶ متهم سابقه دار و شرور نهاوند به استان های مرزی برای گذراندن دوران محکومیت صادر شد.

آزاد بخت گفت: حکم تبعید ۵ متهم سابقه دار که بارها مبادرت به سرقت می کردند و حکم تبعید یک مجرم که بارها با چاقو کشی باعث وحشت مردم و سلب آسایش عمومی شده بود ،به استان های مرزی صادر شده است.

وی با بیان اینکه دستگاه عدل قضایی در اجرای عدالت و برخورد با مجرمان، قاطع است، به افرادی که تحت هر عنوانی اقدام به حمل سلاح‌های جنگی و سرد کرده و با درگیری و نزاع دسته جمعی در مکان های عمومی باعث ترس و وحشت شهروندان، سلب آسایش عمومی و برهم زدن نظم می‌شوند، هشدار داد و از آنان خواست خط قرمزهای قضایی را رعایت کنند.
دادستان عمومی و انقلاب نهاوند، بیان کرد: دستگاه قضائی درسطح شهرستان در رابطه امنیت وآسایش عمومی با کسی شوخی ومماشت ندارد و درصورت شناسایی ودستگیری فرد خاطی که جرم آن تشخیص داده شود، آن را رسوای خاص و عام خواهد کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن