Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث روگذر تختی مسدود می‌شود

روگذر تختی مسدود می‌شود

b_150_150_16777215_00_images_Taghato2.jpg

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت که تقاطع غیرهمسطح(پل روگذر) تختی به منظور اجرای علت فنی و بهسازی از فردا(یکشنبه) تا پایان تعمیرات فنی و مهندسی مسدود می شود که رانندگان وسایط نقلیه برای تردد باید از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سرهنگ فرخ جمالی افزود: اجرای عملیات فنی برای بهسازی درزهای انبساطی تقاطع غیر همسطح تختی با هدف پیشگیری از بروز آسیب در فصول مختلف علت اصلی انسداد این مسیر است.
وی با اشاره به اینکه اجرای این عملیات فنی و تعمیراتی هر هشت سال یکبار در تقاطع های غیرهمسطح ضروری است، اظهار داشت: شهرداری همدان برای انجام این طرح درخواست انسداد دو  تقاطع غیرهمسطح تختی و خواجه رشید را به پلیس راهور ارائه کرده که به منظور جلوگیری از گره های ترافیکی با انسداد تقاطع تختی برا یانجام عملیات موافقت شد.
سرهنگ جمالی افزود: عملیات تعمیراتی تقاطع غیرهمسطح تختی نیز به صورت فازبندی شده اجرا خواهد شد و در مرحله اول مسیر رفت(به سمت میدان مفتح) و پس از آن مسیر برگشت تقاطع مسدود می شود.
رییس پلیس راهور همدان گفت: رانندگان وسایل نقلیه برای سهولت تردد در محدوده چهارراه تختی(تا پایان عملیات بهسازی تقاطع) می توانند از مسیرهای بلوار مدنی به سمت بلوار مفتح به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.
سرهنگ جمالی گفت: همچنین پس از پایان تعمیرات فنی در روگذر تختی مجوز تعمیر تقاطع غیرهمسطح خواجه رشید و انسداد آن برای اجرای پروژه صادر خواهد شد./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن