Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث احتکار ۳۷ تن سیمان در کبودرآهنگ

احتکار ۳۷ تن سیمان در کبودرآهنگ

b_150_150_16777215_00_images_siman25.jpg

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از کشف احتکار ۳۷ تن سیمان در کبودرآهنگ خبر داد و گفت: سیمان‌ها به جای عرضه در بازار در انبار منزل مسکونی دپو شده بود.

به گزارش "همدان‌نیوز"، داریوش جودکی از کشف احتکار ۳۷ تن سیمان در کبودرآهنگ خبر داد و گفت: سیمان‌ها به جای عرضه در بازار در انبار منزل مسکونی دپو شده بود.
وی گفت: این کشف با همکاری تعزیرات حکومتی، اداره صمت و نیروی انتظامی شهرستان کبودرآهنگ انجام شد و پرونده موصوف هم اکنون در حال رسیدگی است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: حسب گزارشات رسیده در گشت مشترک تعزیرات حکومتی کبودرآهنگ با اداره صمت و اداره اماکن نیروی انتظامی مشخص شد یک واحد صنفی مصالح فروشی پس از دریافت سیمان از کارخانه برای عرضه به نرخ مصوب، آن را در منزل خود احتکار کرده است.
جودکی افزود: پس از مراجعه یکی از اعضای تیم به عنوان خریدار، فروشنده از عرضه سیمان امتناع و از بازکردن درب انبارها خود داری کرد.
وی گفت: این مصالح فروشی در مجاورت منزل مسکونی بود و پس از باز شدن درب حیاط مقدار زیادی سیمان مشاهده شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان ادامه داد: پس از آن صورت جلسه پرونده ای در تعزیرات حکومتی این شهرستان به اتهام احتکار۳۷ تن سیمان تشکیل و متهم احضار شد که این پرونده هم اکنون در حال رسیدگی است.
جودکی ضمن تشکر از اصناف قانونمند و متعهد گفت: با واحدهایی که قصد سوء استفاده از موقعیت بازار را دارند با قاطعیت برخورد می کنیم./ بازار

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن