Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث کاهش فوتی‌های تصادفات جاده‌ای در همدان

کاهش فوتی‌های تصادفات جاده‌ای در همدان

b_150_150_16777215_00_images_kamranisaleh20.jpg

فرمانده سابق نیروی انتظامی استان همدان ارتقا امنیت اخلاقی در استان و فضای مجازی،کاهش میزان فوتی‌ها در تصادفات جاده‌ای و غیره را از دیگر اقدامات ناجای همدان برشمرد و گفت:همدان جزو سه استان برتر کشور در بخش امنیت است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سردار بخشعلی کامرانی صالح صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با تقدیر از عملکرد شورای تأمین استان اظهار داشت: یک‌لحظه خدمت در نظام اسلامی توفیق الهی است و من توفیق داشتم 37 سال در این نظام خدمت کنم.
وی بابیان اینکه در سه سال گذشته برنامه‌ای تدوین کرده در 11 بند تلاش کردم تا حد مطلوب آن را اجرایی کنم، افزود: ارتقا بنیه فرهنگ، ایثار و شهادت جزو اولویت‌های ما در استان بود به‌گونه‌ای که در تمام شهرستان یادواره شهدا را برگزار کرده و خادم شهدا بودیم.
فرمانده سابق نیروی انتظامی استان همدان با تشریح جان‌فشانی کارکنان ناجا در حفظ و ارتقا امنیت کشور که سبب به شهادت رسیدن بسیاری از آنها در مقاطع مختلف و در مبارزه با اشرار شده است، گفت: در بخش کمک‌های مؤمنانه نیز 600 بسته معیشتی توسط ناجای همدانی تهیه و توزیع‌شده است.
 وی ارتقا سطح رزمی، دفاعی و عملیاتی آموزشی را از دیگر اقدامات خود در این دوره از فرماندهی بر ناجای همدان برشمرد و عنوان کرد: در برخورد با اراذل‌واوباش سختگیر و جدی بوده به‌گونه‌ای که در ماجرای شهادت حجت‌الاسلام قاسمی توانستیم در کمترین زمان ممکن قاتل او را شناسایی کنیم، فردی که در زمان درگیری کشته شد.
کامرانی صالح با اشاره به اینکه در اعتراضات مربوط به گرانی بنزین از معدود استان‌هایی بودیم که نگذاشتیم خسارتی وارد شود بیان کرد: در اغتشاش زندان همدان نیز با مشارکت اعضای شورای تأمین و دیگر گروه‌ها توانستیم این مسئله را به‌خوبی مدیریت و مهار کنیم.
وی افتتاح کلینیک ویژه ناجا، برنامه‌ریزی و اقدام مناسب در راستای ارتقا امنیت اخلاقی در استان و فضای مجازی، افزایش کشف 99 درصدی جرائم خشن، کاهش میزان فوتی‌ها در تصادفات جاده‌ای و غیره را از دیگر اقدامات ناجای همدان برشمرد و مطرح کرد: استان همدان جزو سه استان برتر کشور در بخش امنیت است./ تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن