Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث سقوط به «تاریک‌دره» جان جوان البرزی را گرفت

سقوط به «تاریک‌دره» جان جوان البرزی را گرفت

b_150_150_16777215_00_images_tasadof.jpgفرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: جسد یک جوان البرزی پس از چند روز تلاش و پیگیری ماموران انتظامی در منطقه «تاریک‌دره» واقع در مسیر همدان - تویسرکان کشف شد.

به گزارش "همدان نیوز"، سرهنگ جمشید باقری بیان کرد: چندی پیش یک جوان ساکن استان البرز اقدام به سوار کردن چند مسافر به مقصد شهرستان تویسرکان کرد و هنگام بازگشت به محل سکونت با راهنمایی یکی از شهروندان جاده تاریکدره را به علت کوتاهی مسیر برای بازگشت انتخاب می‌کند.

وی اضافه کرد: این جوان هنگام بازگشت در نزدیکی شهر همدان و در منطقه تاریکدره از مسیر اصلی منحرف شده و خودروی او به دره حدود ۱۵۰ متری سقوط می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان اضافه کرد: ساعت ۱۹ روز گذشته یکی از شهروندانی هنگام عبور از این محل متوجه خودروی حادثه دیده در انتهای دره شده و موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع رسانی می‌کند.

سرهنگ باقری بیان کرد: تیمی از ماموران در محل حضور یافته و پس از ساعت ها تلاش جسد این جوان را پیدا می کنند و ظواهر جسد گویای این است که حدود ۳۰ ساعت از وجود آن در این دره می گذرد.

وی با بیان اینکه جسد تحویل پزشکی قانونی شد ادامه داد: خودروی سمند وی نیز به علت چندین بار غلت خوردن تا رسیدن به انتهای دره، به طور کامل خسارت دیده و تلاش‌ها برای انتقال این وسیله نقلیه به خارج از دره ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان یادآوری کرد: شواهد اولیه گویای این است که این جوان با خودروی سمند در شغل مسافرکشی فعالیت داشته و پس از آخرین نوبت جابجایی مسافر دیگر خبری از او نمی‌شود.

سرهنگ باقری افزود: خانواده این جوان نیز تماس های مکرری با تلفن همراه فرزندشان گرفته و پاسخی دریافت نکرده بودند بنابرین نسبت به تشکیل پرونده و اعلام مفقودی اقدام کردند.

وی در تشریح خبری دیگر، اظهار داشت: ساعت حوالی یک بامداد امروز یک دستگاه سواری پژو پارس در بلوار ارم شهر همدان با سرعت بالا به قسمت پشت یک دستگاه مینی بوس برخورد کرد که سرنشین سواری پژو جان خود را از دست داد.

سرهنگ باقری با بیان اینکه علت بروز این سانحه در دست بررسی است اضافه کرد: همچنین در مسیر روستای یکن آباد منتهی به جاده غارعلیصدر یک دستگاه ام.وی.ام با عابر پیاده برخورد کرد و منجر به مرگ وی شد./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن