Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث محموله لباس قاچاق در همدان توقیف شد

محموله لباس قاچاق در همدان توقیف شد

b_150_150_16777215_00_images_kamranisaleh20.jpgفرمانده انتظامی استان همدان از کشف پنج هزار و 460 ثوب البسه خارجی قاچاق به ارزش دو ميليارد ريال خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سردار بخشعلی کامرانی صالح اظهار داشت: در پي کسب خبری مبني بر اين که قاچاقچيان کالا و ارز قصد دارند از بنادر جنوبي کشور مقاديري کالاي قاچاق را با استفاده از خودروهایي به همدان منتقل کنند، بررسی موضوع در دستور کار كارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهی استان قرار گرفت .

وي افزود: 2 اکيپ گشت خودرويي به محورهاي مواصلاتي اعلامي اعزام و اقدام به رصد و پايش خودروها کردند که 2 دستگاه خودرو سواري پژو در این خصوص شناسايي و در یک عملیات پلیسی متوقف شدند.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: در بررسی های اولیه مشخص شد که این خودروها حامل مقادیری البسه قاچاق هستند که پس از انتقال آن ها به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در تخليه و شمارش، 5 هزار و 460 ثوپ البسه خارجي قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان در پايان با اشاره به این که ارزش محموله کشف شده بر اساس نظر کارشناسان، 2 میلیارد ريال برآورد شده، گفت: 4 متهم در این خصوص به تعزيرات حکومتي همدان معرفی شدند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن