Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث معتادان متجاهر همدان جمع آوری شدند

معتادان متجاهر همدان جمع آوری شدند

b_150_150_16777215_00_images_kamranisaleh7410.jpgفرمانده انتظامي استان همدان از کشف 35 کيلو گرم ترياک با لفافه و دستگيري 66 معتاد متجاهر توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان فامنین خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سردار بخشعلی کامراني صالح در تشريح اين خبر گفت: با اشراف اطلاعاتی پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان مشخص شد، يک محموله مواد مخدر از نوع ترياک از استان تهران بارگيري و به قصد انتقال به استان همدان حمل می شود.

وی افزود: از آن جایی که احتمال خرد شدن محموله بارگيري شده وجود داشت در يک تعامل اطلاعاتي و اقدام عملياتي هوشمندانه با همکاري کارکنان انتظامی شهرستان فامنين، خودرو متهمان در این شهرستان شناسايي و متوقف شد که در بازرسی از آن، 35 کيلوگرم ترياک با لفافه کشف و 2 متهم دستگير و يک دستگاه خودرو نيز توقيف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان بیان کرد:  از آن جایی که يکي از دغدغه ها و مطالبه مردمي در حوزه امنيت اجتماعي جمع آوري معتادان متجاهر و پاکسازي اماکن عمومي و خيابان ها از وجود این دسته از متخلفان است که برابر سوابق موجود، بخشي از جرایم خرد مانند سرقت ها و .. توسط آن ها صورت می گیرد، پليس مبارزه با مواد مخدر استان در راستاي پاسخگويي به اين مطالبه، اقدام به اجراي طرح جمع آوري و پاکسازي مناطق از لوث وجود معتادان متجاهر با همکاري فرمانده انتظامي شهرستان همدان با انجام پروتکل هاي بهداشتي کرده که در اين راستا، 66 معتاد متجاهر جمع آوری و پس از غربالگري به مراکز ماده 16 تحويل شدند.

فرمانده انتظامي استان همدان در پايان بيان داشت : الحمد الله امروز شهر همدان از لحاظ سلامت اجتماعي يکي از برترين مراکز استان ها در سطح کشور است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن