Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث کشف 28 کيلو گرم ترياک و شيشه در ملاير

کشف 28 کيلو گرم ترياک و شيشه در ملاير

b_150_150_16777215_00_images_mavad.mokhader.jpgفرمانده انتظامي استان، از کشف 10 کيلو گرم مواد روان گردان شيشه و 18 کيلوگرم ترياک با لفافه در 2 عمليات پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان در شهرستان ملاير خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سردار بخشعلی کامراني صالح در تشريح اين خبر گفت:  با تلاش هاي اطلاعاتي چند ماهه پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روي يک باند قاچاق و توزيع مواد روان گردان از نوع شيشه مشخص شد، این باند قصد انتقال مواد روان گردان از استان هاي مرکزي  به استان همدان - شهرستان ملاير را دارد.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتي ايجاد شده در عمليات مشترک کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و شهرستان ملاير، خودرو متهمان در ورودي این شهرستان شناسايي و در بازرسي از آن،10 کيلو گرم روان گردان شيشه با لفافه کشف و يک متهم در اين خصوص دستگير و يک دستگاه خودرو سواري نیز توقيف شد.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: در عمليات دوم در پي تلاش هاي اطلاعاتي کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان، یک باند قاچاق که اقدام به انتقال مواد مخدر از استان هاي جنوبي به  استان همدان مي کرد شناسايي شد.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: با توجه به اشراف اطلاعاتي ايجاد شده، کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاري کارکنان انتظامي شهرستان ملاير در يک اقدام عملياتي منزل متهمان را شناسایي و در بازرسي از آن، 18 کيلو گرم ترياک با لفافه کشف و يک متهم در اين رابطه دستگير شد.

فرمانده انتظامي استان همدان در پايان گفت: اشراف و تعامل اطلاعاتی، عملياتي دو رويکرد موثر در سطح ناجا مي باشد که ظرفيت هاي گسترده اي را براي مبارزه با پديده شوم مواد مخدر ايجاد مي کند و کارکنان انتظامي استان همدان نیز از اين ظرفيت نهايت بهره را مي برد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن