Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث دستگيري 24 توزيع کننده موادمخدر و معتاد متجاهر در همدان

دستگيري 24 توزيع کننده موادمخدر و معتاد متجاهر در همدان

b_150_150_16777215_00_images_dastgiri.jpgرئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگيري 24 توزيع کننده خرد فعال و معتاد متجاهر در چند محله شهر همدان در اجراي طرح جمع آوري توزيع کنندگان موادو معتادان متجاهر توسط پليس مبارزه با مواد مخدر همدان خبر داد.

 

به گزارش "همدان نیوز"، سرهنگ هادي قزوينه اي در تشريح اين خبر گفت: در اجراي طرح جمع آوري توزيع کنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر که در دو روز گذشته انجام شد، کارکنان اين پليس با انجام کارهاي اطلاعاتي در چند محله شهر همدان، توزيع کنندگان خرد مواد مخدر را شناسائي کردند.

وی افزود:ماموران پلیس با انجام چند عمليات ضربتي  7 توزيع کننده مواد مخدر که 3 نفر از آنها سارق حرفه اي بودند  را دستگیر کردند.

سرهنگ قزوینه ای در ادامه گفت: از متهمان مقدار 19 گرم و 50 سانت با لفافه انواع مواد مخدر آماده به فروش، يک ترازو ، يک عدد پايپ ، يک دستگاه موتور سيکلت سرقتي و يک فقره پلاک سرقتي موتور سيکلت نيز کشف شد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: علاوه بر توقیف يک دستگاه خودرو و يک دستگاه موتور سيکلت، متهمان با تشکيل پرونده تحويل مقام قضائي شدند و همچنين تعداد 17 نفر معتاد متجاهر دستگير که پس از غربالگري تحويل مراکز ماده 15 و 16 شدند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان در خاتمه گفت: شناسایی توزيع کنندگان خرد با اشراف اطلاعاتي از رويکرد هاي اصلي پليس بوده و دستگيري فوق الذکر هشداري به ساير خرده فروشان موادمخدر مي باشد که بدانند از چنگال قانون نمي توان گريخت .

کشف بيش از 90 گرم هروئين از یک خرده فروش

فرمانده انتظامي شهرستان همدان نیز از دستگيري يک خرده فروش مواد مخدر که در مغازه فروش البسه دست دوم ، هروئين خريد و فروش مي کرد خبر داد.

سرهنگ جمشيد باقري در تشريح اين خبر گفت: در پي اخبار رسیده مبني بر خريد و فروش مواد مخدر توسط فردي به هويت معلوم، شناسايي و دستگيري متهم در دستور کار ماموران واحد مبارزه با مواد مخدر کلانتري 13 "عين القضات" قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از تحقيقات مقدماتي و رصد نامحسوس فعاليت هاي متهم، از صحت گزارشات دريافتي مطمئن شده و پس از هماهنگي با مراجع قضايي، سرانجام روز گذشته مغازه و انبار وي را که محل فروش البسه دست دوم موسوم به تاناکورا بود، بازرسي کردند که در این رابطه 91گرم هروئين و 7 گرم شيشه کشف شد.

سرهنگ باقری افزود:  ماموران متهم را بازداشت و به همراه مواد کشف شده به مقر انتظامي دلالت دادندکه متهم در کلانتري تحت بازجويي قرار گرفت و به جرم خود مبني بر خريد و فروش مواد مخدر اعتراف کرد که در اين خصوص پرونده قضايي تشکيل و متهم با قرار قانوني روانه زندان شد.

فرمانده انتظامي شهرستان همدان در پايان با اشاره به اينکه با دستور قضايي، مغازه و انبار اين خرده فروش مواد مخدر پلمپ شد از شهروندان خواست: تا هرگونه اخبار و گزارش در خصوص فروشندگان مواد مخدر را با شماره 110 به پليس اطلاع دهند.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن