Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث آغاز جمع‌آوری معتادان متجاهر در همدان

آغاز جمع‌آوری معتادان متجاهر در همدان

b_150_150_16777215_00_images_khabgah.etiyad5.jpgرئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان از جمع آوری 62 معتاد متجاهر در نتیجه اجراي طرح پاکسازي ميادين اصلي و تفرجگاه ها شهر همدان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سرهنگ هادي قزوينه در تشريح اين خبر گفت: کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر استان اقدام به اجراي طرح پاکسازي و جمع آوری خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر در شهرستان همدان به ويژه ميادين اصلي و تفرجگاه ها کردند.

وی افزود: این طرح با هماهنگي دانشگاه علوم پزشکي و همکاري فرماندهي انتظامي شهرستان همدان انجام شد که در اين راستا، 62 نفر از معتادان متجاهر جمع آوري و پس از غربالگري به مرکز ماده 15و 16 ارجاع داده شدند.

سرهنگ قزوینه اظهار داشت: پليس مبارزه با مواد مخدر در چارچوب اهداف و برنامه هاي ابلاغي سال 98 فرماندهي انتظامي استان با برنامه ريزي و طرح ريزي اطلاعاتي و عملياتي، علاوه بر برخورد با باند ها و شبکه هاي قاچاق مواد مخدر و روانگردان ها و تشديد مبارزه با خرده فروشان ، اقدام به جمع آوري معتادان متجاهر کرده است.

رئيس پليس مبارزه با مواد استان در پايان بيان داشت: تلاش برای پيشگيري از اعتياد با استفاده از حداکثر ظرفيت هاي درون سازماني و برون سازماني از دیگر اقدامات در خصوص مبارزه با این بلای خانمانسوز است تا ان شاء الله توفيقات اثر گذاري حاصل شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن