Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث دستگیری ۳ سارق در اقدام ضربتی پلیس رزن

دستگیری ۳ سارق در اقدام ضربتی پلیس رزن

b_150_150_16777215_00_images_dozdi52.jpgسرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رزن از کشف ۶ فقره سرقت و دستگیری ۳ سارق در اقدام ضربتی پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سرهنگ مظاهر علیجانی اظهار داشت: یگان‌های انتظامی فرماندهی انتظامی شهرستان رزن در طول ۲۴ ساعت گذشته و با اجرای ایست بازرسی‌های مؤثر و گشت زنی هدفمند در بخش‌های تابعه و یگان‌های انتظامی موفق به کشف ۶ فقره سرقت و دستگیری ۳ سارق شدند.

وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان رزن با انجام کارهای دقیق اطلاعاتی و استفاده از شگردهای خاص پلیسی پس از شناسایی مخفیگاه سارق منزل، در یک اقدام غافلگیرانه وی را دستگیر و متهم در بازجویی‌های فنی به ۴ فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف کرد.

سرهنگ علیجانی عنوان کرد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان رزن همچنین در دو عملیات جداگانه و پس از شناسایی مخفیگاه متهمان، دو سارق اماکن خصوصی را دستگیر و دو فقره سرقت نیز کشف شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رزن با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضائی از شهروندان خواست با عمل به توصیه و هشدارهای انتظامی در پیشگیری از سرقت هرگونه مورد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند./ پلیس

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن