Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث کشف 1.7 میلیاردی ابزارآلات صنعتی قاچاق در همدان

کشف 1.7 میلیاردی ابزارآلات صنعتی قاچاق در همدان

b_150_150_16777215_00_images_kamrani_8.JPGفرمانده انتظامی استان همدان از کشف یک محموله یک میلیارد و 700 میلیون ریال ابزارآلات صنعتی قاچاق در همدان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سردار بخشعلی کامرانی صالح در تشريح اين خبر گفت: كارآگاهان مبارزه با قاچاق كالا و ارز پلیس آگاهی شب گذشته  در  عملياتی موفق شدند یک محموله ابزار آلات صنعتی را کشف کنند.

وي افزود: ماموران در حین گشت زنی در ورودی شهر همدان به يک دستگاه وانت پيکان که در حال تخليه کالا به داخل يک دستگاه اتوبوس بود مشکوک که بلافاصله جهت توقیف آن اقدام می کنند.

سردار کامرانی صالح بیان داشت: در بازرسی های صورت گرفته  از خودرو یک هزار و 400 عدد صفحه برش دستگاه چمن زني، یکصد عدد زنجير و 2 کارتن پيچ مخصوص تنظيم صفحات دستگاه چمن زني جمعاً یک هزار و 505 دستگاه کشف شد.

این مقام مسئول با اشاره به این که به ارزش کالاهای کشف شده توسط کارشناسان  یک میلیارد و 700 ميليون ریال برآورد شده ، بیان کرد: 2 متهم در این خصوص به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان گفت: پليس با تمام توان و به کارگيري حداکثري امکانات خود با پديده شوم قاچاق مبارزه خواهد کرد و شهروندان نيز مي توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمينه قاچاق کالا با شماره تلفن 110 به پليس گزارش دهند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن