Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث کشف 32 فقره سرقت در همدان

کشف 32 فقره سرقت در همدان

b_150_150_16777215_00_images_kamranisaleh20.jpgفرمانده انتظامی استان همدان از کشف 32 فقره سرقت داخل خودرو و انباري در اين استان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سردار بخشعلی کامرانی صالح در تشريح اين خبر گفت:  به دنبال وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو و انباري مجتمع هاي مسكوني در شهر همدان اكيپي از كارآگاهان پليس آگاهي استان به بررسی موضوع پرداختند.

وی افزود: با انجام تحقیقات و شگردهای پلیسی، مشخص شد شخصي داراي كلاه نقاب دار و خودرو پرايد نوك مدادي با مراجعه به جلوي پاركينگ مجتمع ها به صورت ماهرانه اي درب آن ها را باز کرده و اقدام به سرقت مي کند.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: با تحقيقات گسترده، متهم كه داراي چندين فقره سابقه سرقت بود شناسايي و در حال فروش اموال مسروقه به ضايعاتي ها دستگير شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بازرسي از خودرو متهم اموالي از قبيل: دريل شارژي، ضبط و باند، جارو شارژي، دوربين (شكاري) و تعدادی ابزار كشف و سارق در تحقيقات و بازجویی های فنی، به 7 فقره سرقت داخل خودرو و 25 فقره سرقت انباري مجموعا 32 فقره سرقت در شهر همدان اعتراف کرد.

وی افزود: با راهنمایی متهم، 3 نفر از خريداران اموال مسروقه نيز شناسايي و در بازرسي از مغازه آن ها اموالي از قبيل : 700 كيلو برنج ايراني، كارواش دستي، چند عدد كف كش، موتور آب، لاستيك خودرو پرايد، ترازوي ديجيتال، جارو شارژي و اقلام دیگر كشف شد.

فرمانده انتظامی استان استان در پايان با اشاره به این که 4 متهم دستگیر شده تحویل مرجع قضائی شدند، گفت: نیروهای انتظامی در هر جایگاه و یگانی که باشند، به دنبال امنیت و آرامش هموطنان بوده و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن