Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث کشف بيش از 5 تن برنج قاچاق در تويسرکان

کشف بيش از 5 تن برنج قاچاق در تويسرکان

b_150_150_16777215_00_images_berenj58.jpgفرمانده انتظامي شهرستان تويسرکان از کشف 5 تن برنج خارجي قاچاق و فاقد هر گونه مجوز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سرهنگ محمد معصومي در تشريح اين خبر گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تويسرکان حین کنترل خودروهای عبوری در محور تويسرکان- کنگاور به يک دستگاه کاميون مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بيان اينکه در بازرسي از این کاميون، 5 تن برنج خارجي قاچاق و فاقد مجوز کشف شد، بيان داشت: یک متهم در این خصوص به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ معصومی افزود: کارشناسان ارزش ريالي اين برنج هاي قاچاق را بيش از 500 ميليون ريال برآورد کرده اند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در ماموریت دیگری نیز با اقدامات اطلاعاتی و شگردهای پلیسی، 2 نفر مالخر اموال مسروقه که به صورت کاملا حرفه اي اقدام به خريد اموال مسروقه از سارقان مي کردند دستگیر شدند.

سرهنگ معصومی تصریح کرد: در بازرسی از منزل متهمان، 200 متر سيم برق،  يک دستگاه اره برقي، يک عدد جعبه آچارحاوي تعداد زيادي آچار، يک دستگاه دوخت گوني، يک دستگاه دينام و استارت تراکتور، 3 دستگاه پمپ کف کش و وسايل بسياري از موتورسيکلت هاي اسقاط شده کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان تويسرکان در پایان با اشاره به این که متهمان با تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفی شدند، گفت: تلاش ماموران برای شناسايي مالکان اموال مسروقه کشف شده ادامه دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن