Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث غرق شدن پسر نوجوان در رزن

غرق شدن پسر نوجوان در رزن

b_150_150_16777215_00_images_shena.1.jpgمسئول منطقه اورژانس 115 رزن گفت: یک نوجوان بر اثر نداشتن مهارت کافی در شنا در یک گودال پر از آب واقع در روستای تخت غرق شد.

 

به گزارش "همدان نیوز"، سعید کریمی دلگرم با بیان اینکه چند نوجوان برای شنا در یک منطقه ای که پیشتر معدن بوده حضور می یابند اضافه کرد: یکی از آنها در قسمتی که در گذشته توسط معدنکاران گودبرداری شده و هم اینک با بارش باران مملو از آب شده بود اقدام به شنا کرد.

مسئول منطقه اورژانس 115 رزن افزود: این فرد به علت ناتوانی در شنا از دیگر دوستان خود درخواست کمک کرده بود اما دوستان وی نیز توان و مهارت بیرون کشیدن او از داخل گودال را نداشتند.

کریمی دلگرم بیان کرد: دوستان وی این موضوع را بلافاصله به خانواده این نوجوان اطلاع رسانی کردند و آنها در محل حادثه حضور یافته و او را از آب بیرون کشیدند.

وی ادامه داد: همزمان این موضوع به عوامل اورژانس نیز اطلاع رسانی شده که بلافاصله در محل حضور یافته و این نوجوان را به مرکز درمانی منتقل کردند.

مسئول منطقه اورژانس 115 رزن افزود: با وجود تلاش های صورت گرفته و انجام عملیات 'سی.پی.آر' اما این نوجوان جان خود را از دست داد.

کریمی دلگرم ادامه داد: ماهانه حدود 110 تا 120عملیات توسط تیم اورژانس رزن انجام می شود که بخش از آنها حوادث ترافیکی هستند./ ایرنا

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن