Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث مرد میانسال در نهاوند بر اثر سقوط از کوه جان باخت

مرد میانسال در نهاوند بر اثر سقوط از کوه جان باخت

b_150_150_16777215_00_images_koh.soud123.jpgمدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: مرد 65 ساله ساکن لرستان هنگام صعود به ارتفاعات گرین نهاوند بر اثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد.

به گزارش "همدان نیوز"، علیمردان طالبی اظهار داشت: گزارشی مبنی بر سقوط یک فرد از ارتفاع در کوهستان گرین نهاوند توسط عشایران ساکن در این منطقه به اورژانس و سپس به هلال احمر اطلاع رسانی می شود.

وی اضافه کرد: 2 تیم از هلال احمر نهاوند همدان و نورآباد لرستان برای جستجو و انتقال این فرد به مرکز درمانی به محل اعزام می شوند.

وی ادامه داد: با توجه به موقعیت منطقه و محدودیت دید امکان انتقال فرد با استفاده از بالگرد وجود نداشت بنابراین از تیم های زمینی برای انتقال این کوهنورد استفاده شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان بیان کرد: پس از ساعت ها تلاش جسد این فرد به پایین از کوهستان منتقل و تحویل عوامل انتظامی شد.

طالبی توصیه کرد: کوهنوردان از صعودهای انفرادی به ارتفاعات و کوه هایی که شناختی از آن ندارند، پرهیز کنند و همچنین تجهیزات لازم کوهنوردی را به همراه داشته باشند.

وی افزود: افراد باید از مسیرهای شناخته شده برای صعود به کوه استفاده کنند در عین حال همراه داشتن جیره خشک، آب و غذا الزامی است./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن