Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث محدودیت‌های ترافیکی همزمان با اقامه نماز عیدفطر در همدان

محدودیت‌های ترافیکی همزمان با اقامه نماز عیدفطر در همدان
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/namaz.fetr.jpg'
There was a problem loading image 'images/namaz.fetr.jpg'

namaz.fetr.jpgرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از اعمال محدودیت های ترافیکی در روز عید سعید فطر در همدان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سرهنگ علی فکری اظهارداشت: به منظور برگزاری هر چه با شکوه تر نماز عید فطر و پیشگیری از وقوع تصادفات و گره های ترافیکی محدودیت های ترافیکی در روز عید سعید فطر اجرا می شود.

وی گفت: تردد از ساعت ۵ صبح تا پایان نماز عید سعید فطر در بلوار مفتح از تقاطع تختی به سمت میدان مفتح و بالعکس ممنوع و این معابر برای توقف اتوبوسهای سازمان اتوبوسرانی همدان در نظر گرفته شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان بابیان اینکه توقف وسایل نقلیه شخصی از ساعت ۵ صبح تا پایان نماز عید سعید فطر در بلوار مفتح ممنوع بوده و در صورت توقف وسایل نقلیه با جرثقیل حمل خواهد شد، افزود: تردد از بلوار مفتح و همچنین بلوار شهید چیت سازیان به سمت بالای تپه مصلی از ساعت ۵ صبح تا پایان برگزاری نماز عید فطر ممنوع است.

وی گفت: ضلع غربی بلوار شهید چیت سازیان برای پارک خودروهای شخصی پیش بینی شده و از رانندگانی که با خودرو های شخصی برای اقامه نماز عید فطر مراجعه می کنند درخواست می شودخودرو های خود را در فضای پیش بینی شده پارک کرده و از ایجاد سد معبر و راه بندان جلوگیری کنند.

سرهنگ فکری گفت: هماهنگی کامل با سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی در زمینه انتقال نمازگزاران به مصلی و بالعکس انجام پذیرفته و از نمازگزاران درخواست می شود از وسایل نقلیه عمومی برای تردد به مصلی و برگزاری نماز عید فطر استفاده کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن