Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث تصادف زنجیره‌ای در ملایر کشته داد

تصادف زنجیره‌ای در ملایر کشته داد

b_150_150_16777215_00_images_havades987.jpgجانشین پلیس راه استان همدان از مرگ یک نفر در جریان تصادف زنجیره‌ای در ملایر خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سرهنگ سعید اسماعیلی افزود: یک دستگاه خودروی سواری پراید هنگام تردد از جاده اسلام آباد اقدام به قرار گرفتن در لاین مقابل با وجود عبور از پیچ خطرناک و فاقد دید کافی می کند.

وی اضافه کرد: این خودرو به صورت رخ به رخ با یک دستگاه کامیون باری برخورد کرده و راننده آن در دم جان خود را از دست می دهد.

جانشین پلیس راه استان همدان ادامه داد: خودروی سواری پژو که با فاصله ای اندک پشت سر کامیون در حال تردد بود نیز به سرعت بالا با پشت کامیون برخورد کرده و در زیر این وسیله نقلیه قرار می گیرد.

سرهنگ اسماعیلی اضافه کرد: طبق بررسی کارشناس سوانح پلیس راه، خط ترمز خودروی سواری پژو بیش از 15 متر بوده که این بیانگر سرعت بالای این خودرو و رعایت نکردن فاصله طولی توسط راننده این وسیله نقلیه است.

وی با بیان اینکه 2 تن در این سانحه مجروح و در بیمارستان بستری شدند، گفت: در این سانحه، راننده خودروی سواری پراید و راننده سواری پژو مقصر شناخته شدند.

جانشین پلیس راه استان همدان بیان کرد: جاده اسلام آباد ملایر یک مسیر مالرو بود که با درخواست و پیگیری مردم ساکن در حوالی این مسیر، آسفالت شد.

سرهنگ اسماعیلی اضافه کرد: وجود روستاهای زیاد و متصل بودن این راه به قهاوند موجب بالا بودن میزان تردد در این مسیر به خصوص در روزهای تعطیل شده است.

وی تاکید کرد: بار ترافیک این مسیر با ظرفیت آن همخوانی ندارد بنابراین می طلبد برای ایمن سازی این جاده تدبیری ویژه اندیشیده شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن