Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث دستگیری سارق ۲۰ فقره سرقت در همدان

دستگیری سارق ۲۰ فقره سرقت در همدان

b_150_150_16777215_00_images_kamranisaleh7410.jpgفرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۲۰ فقره سرقت و دستگیری یک سارق خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سردار بخشعلی کامرانی صالح گفت: در پی خبر وقوع یک فقره سرقت منزل در یکی از مناطق شهر همدان، بلافاصله ماموران پلیس در محل حاضر و به بررسی موضوع پرداختند.

وی افزود: با حضور ماموران و بررسی موضوع، مالباخته در اظهاراتش گفت از صبح روز گذشته منزل را ترک کرده بودیم و حال که مراجعه کردیم متوجه به هم ریختگی خانه شده که پس از بررسی معلوم شد ۱۰۰ گرم طلا و تعدادی دوربین و وسایل مختلف از خانه به سرقت رفته است.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: طی تحقیقات ماموران مشخص شد دقایق زیادی از وقوع سرقت نمی گذرد و از این رو ماموران به جستجوی کوچه های اطراف محل سرقت پرداختند.

وی عنوان کرد: هنوز دقایقی از جستجو نگذشته بود که ماموران متوجه توقف مشکوک دو دستگاه سواری پیکان شدند که در بررسی خودروی اول اموال مسروقه را کشف و فرد سارق را نیز که در داخل خودروی دوم پنهان شده بود بازداشت کردند.

وی ادامه داد: متهم در بازجویی های فنی و تخصصی در خصوص نحوه سرقت گفت بعداز ظهر با پرسه زنی در کوچه ها دنبال خانه های با ظاهر شیک و خالی از سکنه می گشتم و با اسفاده از تاریکی شب و شاه کلیدهایی که داشتم از این خانه سرقت کردم.

سردار کامرانی صالح عنوان کرد: متهم در ادامه بیان کرد پس از سرقت؛ از آن جا که خودرویی برای انتقال اموال مسروقه نداشتم، آن ها را در داخل شمشادهای داخل کوچه پنهان کرده و پس از سرقت یک دستگاه سواری پیکان به محل سرقت برگشتم ولی بعد از انتقال اموال به داخل خودرو نتوانستم آن را روشن کنم و برای همین مجدد به کوچه های اطراف رفته و خودروی دیگری سرقت کردم که در بازگشت متوجه حضور پلیس در محله شده و همان جا داخل خودرو به حالت دراز کش منتظر ماندم که دستگیر شدم.

وی افزود: با راهنمایی متهم، ۲ نفر خریدار اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شدند که در بازرسی از مخفیگاه آن ها تعداد زیادی اموال مسروقه از قبیل ۴۲ دستگاه انواع تلفن همراه، یک دست مبل، یک دستگاه تردمیل، تعداد زیادی ابزار و آچارآلات، البسه، ضبط و پخش خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: متهم در بازجویی های فنی و تخصصی به ۲۰ فقره انواع سرقت خودرو، داخل خودرو و منزل اعتراف و تعدادی از مالباختگان شناسایی و نامبرده برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن