Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث 20مجروح زلزله‌زده کرمانشاه در همدان پذیرش شدند/ آمادگی 100 تخت مراکز درمانی همدان برای پذیرش مجروحان

20مجروح زلزله‌زده کرمانشاه در همدان پذیرش شدند/ آمادگی 100 تخت مراکز درمانی همدان برای پذیرش مجروحان

b_150_150_16777215_00_images_bahar.mosavi.jpgرئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از آمادگی مراکز درمانی همدان برای خدمات‌رسانی به مجروحان زلزله‌زده خبر داد و گفت: تاکنون 20 مجروح زلزله شب گذشته غرب کشور در همدان پذیرش شدند.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، دکتر سید حبیب‌اله موسوی‌بهار ضمن تسلیت به مناسبت وقوع زلزله در غرب کشور و کشته و مجروح شدن تعدادی از هموطنان، اظهار کرد: همدان آمادگی لازم را دارد که در صورت نیاز مجروحان حادثه دیده زلزله را در مراکز درمانی همدان پذیرش کند.

وی با بیان اینکه تاکنون کمتر از 20 مجروح زلزله‌زده در همدان تحت درمان قرار گرفته‌اند، بیان کرد: برخی از این افراد به همراه خانواده برای درمان در همدان مراجعه کرده‌‌اند و برخی نیز به صورت اعزامی بود، اما تاکنون اعزام رسمی مجروحان را از کرمانشاه نداشتیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان ضمن تأکید بر اینکه همدان آماده خدمات‌رسانی به مجروحان حادثه دیده را دارد، گفت: تاکنون حدود یکصد تخت برای پذیرش مجروحان در همدان آماده شده، پزشکان و پرستاران نیز آمادگی لازم را دارند و مشکل خاصی وجود ندارد.

شب گذشته زلزله نسبتاً شدیدی در منطقه وسیعی از مرز دو کشور ایران و عراق رخ داد که بر اثر آن تعدادی از هموطنانمان در مناطق غربی کشور کشته و مجروح شدند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن