Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث مصدومیت 5 پرستار اعزامی از نهاوند به مرز چزابه در سانحه رانندگی

مصدومیت 5 پرستار اعزامی از نهاوند به مرز چزابه در سانحه رانندگی

b_150_150_16777215_00_images_havades987.jpgمدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان از مصدومیت پنج پرستاران اعزامی از بیمارستان‌های شهرستان نهاوند به منظور خدمات‌رسانه به زوار اربعین حسینی در مرز چذابه در سانحه رانندگی خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، جعفر شاهرخی اظهار کرد: پنج نفر از پرستاران خانم اعزامی از بیمارستان‌های شهرستان نهاوند در تاریخ ۱۱ آبان‌ماه‌جاری هنگام عزیمت از بیمارستان شهید چمران شهر سوسنگرد به مرز چذابه دچار حادثه  ترافیکی شدند که پس از دریافت خدمات تشخیصی درمانی و تثبیت وضعیت حیاتی سه نفر از آنها دیروز با یک فروند بالگرد برای ادامه درمان به بیمارستان بعثت همدان اعزام شدند.

وی با بیان اینکه دو  نفر برای ادامه درمان در بیمارستان بعثت بستری شدند و یک نفر دیگر به صورت زمینی با آمبولانس به شهر نهاوند اعزام شد، خاطرنشان کرد: نفر پنجم نیز همچنان در بیمارستان اهواز بستری است و خوشبختانه امروز وضعیت هوشیاری‌اش بهتر شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان تصریح کرد: از دو نفر بیمار بستری در بیمارستان بعثت یکی ترخیص و دیگری فعلا بستری است همچنین بیمار سومی هم که به نهاوند اعزام شده بود، با حال خوب مرخص شده است./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن