Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی ماه عاشقی سحرهای رمضان درخشان شد

ماه عاشقی سحرهای رمضان درخشان شد

برنامه تلویزیونی ماه عاشقی ویژه سحر های ماه مبارک رمضان که هر سحر به مدت 50 دقیقه به صورت زنده از شبکه استانی همدان تهیه وپخش می شد در ارزیابی سیمای استانها در بین تمامی مراکزحائز امتیاز 80 شد.

به گزارش "همدان‌نیوز" و به نقل از روابط عمومی صداوسیمای مرکز همدان، یکی از ابتکارات منحصر به فرد این مرکز در این برنامه تلویزیونی حضور مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و دعا خوانان، همچنین نماز جماعت صبح هر روز در یک مسجد بصورت پخش زنده در این برنامه بود.

گفتنی است ارتباط زنده با کارشناس احکام و پاسخگوئی به سوالات بینندگان، تغذیه در ماه مبارک،تفسیرنهج البلاغه، درس اخلاق قرائت دعای سحر در استودیو از بخش های برنامه ماه عاشقی بود.

کیوان الوندی سرپرست صداوسیمای مرکز همدان گفت : استان همدان دارای ظرفیتهای مذهبی بسیار بالایی است و یکی از رسالتهای رسانه ملی و استانی انعکاس و معرفی مساجد و فعالیت های معنوی و فرهنگی آن در برنامه های مختلف رادیوئی تلویزیونی و خبری است که در ایام ماه مبارک رمضان این ظرفیت می باشد تا در برنامه های مختلف به خصوص در سحر های معنوی بصورت حضور مداحان آل الله و دعا خوانان در استودیو پخش خواندن مناجات و دعای سحر پرداختند،تا لحظه معنوی در لحظات سحر گاهی برای هم استانی های ارجمند ایجاد،همچنین هر روز نماز جماعت صبح مساجد مختلف شهر بصورت زنده از شبکه استانی پخش شد که برای اولین بار در سحر های ماه مبارک این افتخار نصیب شبکه استانی شد.

الوندی همچنین خاطر نشان کرد: صداو سیمای همدان برای انعکاس تمامی ظرفیتهای بومی و محلی استان تمام تلاش خود را می کند تا پایتخت تاریخ و تمدن و استان دارالمومنین و دارالمجاهدین در شبکه استانی و شبکه های ملی بدرخشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن