Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی فعالیت سینماهای همدان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

فعالیت سینماهای همدان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

b_150_150_16777215_00_images_sinama3210.jpg

مدیر سینماهای استان همدان گفت: سینماها همانند سایر اماکن عمومی در ایام وضعیت قرمز کرونا تعطیل بود و بعد از نارنجی شدن وضعیت شهر همدان سینماها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به فعالیت خود پرداختند.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سعید شرفی تصریح کرد: در این ایام ضرر حاصل از تعطیلی سینماها در کشور نه از سوی ارگان و نهاد خاصی جبران شده و نه فعالیت کنونی سینماها با نوع عرضه خوراک فرهنگی و تنوع فیلم‌ها که به شدت محدود هستند، جبران شده است.
وی افزود: در همین شرایط از ابتدای سال‌جاری تا کنون سینما فلسطین همدان و سینما بهمن ملایر که از سینماهای مؤسسه بهمن سبز حوزه هنری هستند، پذیرای ۳۲۰۰ نفر از مخاطبین خود بوده است .
وی با اشاره به پرفروشترین فیلم‌ها که در این مدت درحال اکران هستند، بیان کرد: در این مدت به ترتیب فیلم سینمایی کمدی، هفته‌ای یکبار آدم باش، تکخال و خورشید را از پرفروشترین فیلم‌ها اعلام کرده‌اند.
مدیر سینماهای استان تصریح کرد: نکته حائز اهمیت این است که  مؤسسه بهمن سبز در ایام تعطیلی سینماها به بازسازی سینما فلسطین همدان و افزودن یک سالن با ظرفیت ۲۶ نفر پرداخته است .
شرفی در پایان یادآور شد: همچنین در سینما بهمن ملایر ضمن بازسازی سالن انتظار یک سالن با ظرفیت ۲۶ نفر افزایش داده و در سینماقدس همدان از مرداد ماه سال ۹۹ بازسازی کامل سینما و تبدیل سینماقدس به پردیس سینمایی چهار سالن قدس را در دست اقدام دارد./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن