Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی برگزاری مراسم چهلمین روز شهادت سپهبد شهید سلیمانی در همدان

برگزاری مراسم چهلمین روز شهادت سپهبد شهید سلیمانی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_Soleymani2.jpg

معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از برگزاری مراسم چهلمین روز شهادت سپهبد «سلیمانی»، روز پنجشنبه 24 بهمن ماه در حسینیه امام خمینی(ره) همدان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، وحید خادمی با اشاره به برگزاری مراسمات مختلف درراستای گرامیداشت یاد و خاطره شهید «حاج قاسم سلیمانی» اظهار کرد: مردم قدرشناس و انقلابی ایران عزیز از روز شهادت شهید «حاج قاسم سلیمانی» تاکنون به پاس حرمت خون پاکش به صورت خودجوش و مردمی مراسمات مختلفی برگزار و به وظایف خود جامه عمل پوشاندند.

وی با بیان اینکه مردم عشق و ارادات خود به سردار پر افتخار را با خلق حماسه تاریخی و بی نظیر در مراسم تشییع به نمایش گذاشتند، افزود: این حماسه عظیم نشان از مردمی بودن سردار بزرگوار دارد.
معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان از برگزرای مراسم چهلمین روز شهادت سردار سرافراز و پرافتخار سپاه اسلام سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» و شهدای هم رزمش در همدان خبر داد و بیان کرد: برنامه‌های بسیاری به مناسبت چهلمین روز شهادت سردار بزرگوار برگزار شده که عمده آن مردمی بوده اما مراسم ویژه‌ای با محوریت مردمی و با مشارکت دستگاه‌ها، هیئات و تشکل‌های مردمی روز پنج شنبه 24بهمن ماه همزمان با نماز مغرب و عشاء در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه در این مراسم با تبیین زوایای مختلف شخصیت سردار «سلیمانی» به دنبال ترویج سیره و مکتب این شهید والامقام هستیم، گفت: سخنران ویژه این مراسم سردار غلام‌رضا کرمی همرزم «حاج قاسم» و از فرماندهان اسبق نیروی قدس سپاه است.
خادمی ضمن دعوت از مردم دارالمومنین همدان برای حضور در مراسم، به دیگر برنامه‌های این مراسم معنوی اشاره و عنوان کرد: در این مراسم «حاج محمد رضا بذری» به عنوان مداح و «حاج ولی الله کلامی» به عنوان شاعر حضور خواهند داشت./ بسیج

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن